Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
10. februāris, 2014
Drukāt

Pirmā Bērziņa un Putina tikšanās

Foto no Valsts prezidenta kancelejas arhīvaFoto no Valsts prezidenta kancelejas arhīva

Sočos Starptautiskās olimpiskās komitejas prezidenta Tomasa Baha rīkotajās vakariņās pagājušajā ceturtdienā pirmo reizi tikās Valsts prezidents Andris Bērziņš (no labās) un Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Iepazīšanās ilga piecas minūtes, un tās laikā abi prezidenti apliecināja, ka Latvijas un Krievijas attiecību veidošana ir abpusēji nozīmīga, pastāstīja prezidenta preses padomniece Līga Krapāne. Viņa arī apstiprināja, ka joprojām spēkā ir bijušā prezidenta Valda Zatlera izteiktais uzaicinājums Putinam apmeklēt Latviju. Vakariņu laikā Bērziņš tikās arī ar citiem pasaules valstu līderiem, tostarp Ķīnas prezidentu Sji Dzjiņpinu un ANO ģenerālsekretāru Panu Kimunu.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+