Mobilā versija
+2.4°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
10. februāris, 2014
Drukāt

Pirmā Bērziņa un Putina tikšanās

Foto no Valsts prezidenta kancelejas arhīvaFoto no Valsts prezidenta kancelejas arhīva

Sočos Starptautiskās olimpiskās komitejas prezidenta Tomasa Baha rīkotajās vakariņās pagājušajā ceturtdienā pirmo reizi tikās Valsts prezidents Andris Bērziņš (no labās) un Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Iepazīšanās ilga piecas minūtes, un tās laikā abi prezidenti apliecināja, ka Latvijas un Krievijas attiecību veidošana ir abpusēji nozīmīga, pastāstīja prezidenta preses padomniece Līga Krapāne. Viņa arī apstiprināja, ka joprojām spēkā ir bijušā prezidenta Valda Zatlera izteiktais uzaicinājums Putinam apmeklēt Latviju. Vakariņu laikā Bērziņš tikās arī ar citiem pasaules valstu līderiem, tostarp Ķīnas prezidentu Sji Dzjiņpinu un ANO ģenerālsekretāru Panu Kimunu.

Pievienot komentāru

Gunti Ulmani bez pases neielaiž Saeimā; eksprezidents apvainojies (14)Bijušais Valsts prezidents Guntis Ulmanis nav ielaists Saeimas ēkā, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.
Vēl vesels un spēka gados, bet jau pensijā (16)Politiski neērto ieceri reformēt izdienas pensiju sistēmu esošajā sasaukumā, visticamāk, nekustinās
Draugiem Facebook Twitter Google+