Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
29. marts, 2016
Drukāt

Pirmā viedtelevīzija

Foto no www.lmt.lvFoto no www.lmt.lv

“Latvijas Mobilais telefons” prezentējis pirmo Latvijas viedtelevīziju, kas iedzīvotājiem nodrošinās modernākās mājas televīzijas iespējas.

Viedtelevīzija ne tikai piedāvās klasisko iespēju skatīties TV kanālus, bet arī, izmantojot “LMT” 4G tīklu, lejupielādēt lietotnes, spēlēt mobilās spēles uz lielā ekrāna un veidot televīzija ekrāna izskatu pēc saviem ieskatiem. “LMT” gudrā televīzija jau šogad būs pieejama “LMT” pieslēguma “Internets mājai” lietotājiem 4G tīklā. Cena gan vēl nav zināma, bet lietotāji var pieteikties uz ierīces izmēģināšanu.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+