Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
29. decembris, 2015
Drukāt

Pirmais 4K televizors Latvijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“LG Electronics”, kuri pirmie pasaulē sāka ražot 4K OLED izšķirtspējas televizorus, nu šos produktus piedāvā arī Latvijas patērētājiem.

Mums būs pieejami 55 un 65 collu giganti, kuri attiecīgi maksās astronomisku cenu – mazākais milzis nopērkams par apmēram 3000 eiro, bet lielais brālis maksās aptuveni 5900 eiro. Abi modeļi aprīkoti ar šobrīd labāko pieejamo ekrāna tehnoloģiju – izliektu displeja paneli, kas veidots no organiskām gaismas diodēm “Ultra HD” kvalitātē. Bez izcilās attēla kvalitātes 65 collu TV aprīkots arī ar “LG Smart TV” platformu “webOS 2.0”, kas nodrošina vienkāršu savienošanos ar internetu, vienkāršu pārslēgšanos un izpētīšanu.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+