Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
12. maijs, 2015
Drukāt

Pirmais lēciens

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Pēc 9. maija negadījuma Daugavpils novada Kalkūnes pagastā, kur kāds 1995. gadā dzimis izpletņlēcējs ielidojis augstsprieguma elektrolīnijā un guvis smagus apdegumus, noskaidrojies, ka tas bijis viņa pirmais lēciens ar izpletni.

Kā informē izpletņlēcēju kluba “D.I.S.K.” valdes loceklis Jev­geņijs Vladimirovs, todien klubs darbojies ierastajā režīmā, apmācību izgājušas personas, kas bija paudušas vēlmi veikt lēcienu “Static Line” sistēmā. Visi “studenti” bija izgājuši pilnu sagatavošanas kursu uz zemes pie pieredzējušiem licencētiem instruktoriem. Lidojumā, kurā notika negadījums, bija devušies trīs “studenti”, un šim lēcienam vajadzēja kļūt par pirmo viņu dzīvē. Viņu rīcību no zemes lēciena laikā koordinēja instruktori. Pēc aculiecinieku teiktā, cietušais izpletņlēcējs pieļāvis neprecizitātes instruktoru komandu izpildē, tāpēc no piezemēšanās vietas attālinājies aptuveni 1200 metrus.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+