Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
12. maijs, 2015
Drukāt

Pirmais lēciens

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Pēc 9. maija negadījuma Daugavpils novada Kalkūnes pagastā, kur kāds 1995. gadā dzimis izpletņlēcējs ielidojis augstsprieguma elektrolīnijā un guvis smagus apdegumus, noskaidrojies, ka tas bijis viņa pirmais lēciens ar izpletni.

Kā informē izpletņlēcēju kluba “D.I.S.K.” valdes loceklis Jev­geņijs Vladimirovs, todien klubs darbojies ierastajā režīmā, apmācību izgājušas personas, kas bija paudušas vēlmi veikt lēcienu “Static Line” sistēmā. Visi “studenti” bija izgājuši pilnu sagatavošanas kursu uz zemes pie pieredzējušiem licencētiem instruktoriem. Lidojumā, kurā notika negadījums, bija devušies trīs “studenti”, un šim lēcienam vajadzēja kļūt par pirmo viņu dzīvē. Viņu rīcību no zemes lēciena laikā koordinēja instruktori. Pēc aculiecinieku teiktā, cietušais izpletņlēcējs pieļāvis neprecizitātes instruktoru komandu izpildē, tāpēc no piezemēšanās vietas attālinājies aptuveni 1200 metrus.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (11)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+