Ekonomika
Īpašums

Pirmais līgums noslēgts ar “ne visai tipisku nomnieku”0

Publicitātes vizualizācija

“Vastint Latvia” ir parakstījusi līgumu ar “Patnis un partneri” par telpu nomu biroju ēku kompleksa “Business Garden Rīga” pirmās kārtas ēkā, Malduguņu ielā 1, kur jau šā gada rudenī durvis vērs privātais bērnudārzs “Patnis”.

“Business Garden Rīga” tiek veidots ne tikai kā biroju ēku komplekss ar plašu pakalpojumu klāstu, bet arī kā daļa no vietējās kopienas, stāsta “Vastint Latvia” mārketinga vadītāja Līga Daniļeviča.

“Parakstot pirmo līgumu ar bērnudārzu – ne visai tipisku nomnieku biroju ēkās, vēlamies lauzt stereotipus par biroju ēkām kā monofunkcionālu vietu ar ierobežotu pieeju un radīt modernu, uz cilvēku orientētu vidi, kas ir atvērta un pieejama, veidojot pievienoto vērtību arī tuvējās apkārtnes iemītniekiem.”

L. Daniļeviča stāsta, ka jau pirmajā kārtā tiks atvērts arī dienas restorāns un kafejnīca, starp ēkām izveidots plašs dārzs atpūtai vai fiziskām aktivitātēm.

Savukārt otrajā kārtā plānots izveidot sporta klubu, kafejnīcas un tikšanās vietas ēku pirmajos stāvos.

Pirmajā stāvā izvietotais bērnudārzs aizņems 635 m2, kas ļaus jau rudenī jaunajās telpās uzņemt 92 mazos audzēkņus.

“Kopš 1994.gada, kad Patnis sāka savu darbību, vienmēr esam tiekušies uz attīstību – gan izglītības satura, gan arī paplašināšanās ziņā, kur mums svarīgi ir nodrošināt saviem audzēkņiem pārdomātu, gaišu un patīkamu vidi iekštelpās, kā arī novērtējam zaļu un plašu ārtelpu pasaules iepazīšanai un izzināšanai”, stāsta Inguna Vārtiņa, “Patnis” pirmskolas direktore.

Publicitātes vizualizācija

Biroju ēku komplekss “Business Garden Rīga”” ar gandrīz 70 000 m2 modernu biroju telpu ir unikāls ar savu fokusu uz cilvēku, veidojot komfortablu un kvalitatīvu vidi darbinieku labsajūtai – 1,7 ha lielu zaļo dārzu ar sporta aktivitāšu zonām, plašu pakalpojumu klāstu ērtākai ikdienai – restorānu, kafejnīcām, tikšanās vietām ēku pirmajos stāvos, sporta klubu, pakomātiem un citiem pakalpojumu sniedzējiem.

Saistītie raksti

Kompleksa izveidē tiek ievēroti ilgtspējības principi, ēku būvniecībā un apdarē izmantojot zaļās būvniecības sertificēšanas sistēmas LEED sertificētus materiālus.

Šobrīd norit “Business Garden Rīga” pirmās kārtas būvniecība, kuras ietvaros top divas biroju ēkas ar vairāk nekā 14 000 m2 platību, 200 velosipēdu novietošanas vietām, 109 pazemes un 504 virszemes autostāvvietām. Plānots, ka pirmās ēkas tiks pabeigtas šā gada vasarā.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Jauni autovadītāji un veci auto: apkopoti dati par negadījumiem bez OCTA
9 stundas
LE
LETA/LA.LV
Ekonomika
VIDEO: Pieļauj akcīzes palielināšanu dīzeļdegvielai. Saruna ar satiksmes ministru Linkaitu 3
10 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Ieķīlāti visi “Virši-A” piederošie ķermeniskie pamatlīdzekļi
11 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

EL
Egils Līcītis
Latvijā
Pie Pārdaugavas monumenta jāizliek paskaidrojumi. Saruna ar Levita padomnieku vēstures jautājumos Jurģi Klotiņu 1
Intervija 4 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānija vēlas Eiropas vadītus kuģošanas aizsardzības spēkus Persijas līcī
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
FOTO: Prezidents Levits ticies ar “airBaltic” vadītāju Gausu
5 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Kā kaut ko tādu var dabūt gatavu? Traģisks notikums Zolitūdē
47 minūtes
LA
LA.LV
Dabā
Ceļmalā baravikas lielākas par grozu! Laimīgie sēņotāji lielās ar guvumu
4 stundas