Pasaulē

Pirmais nāves gadījums, spēlējot Pokemon Go 16

Kadrs no video

Kļuvis zināms, iespējams, pirmais nāves gadījums, spēlējot superpopulāro spēli Pokemon Go – pusaudzis nošauts, kad mēģinājis noķert pokemonu kaimiņa mājā, vēsta The Independent.

“Viņš jau bija gultā, kad brālēns atsūtīja īsziņu aicinot iziet ārā un lejupielādēt spēli, lai to izmēģinātu tepat mājas tuvumā, ” atklāja Hersona Lopesa satriektā māte.

18 gadus vecais Hersons Lopess ķēra pokemonus savas mājas apkārtnē Gvatemalā. Lai gan nav skaidrs, kāpēc kaimiņu īpašuma saimnieks atklājis uguni, visticamāk, puiši pārkāpuši privātīpašuma robežas. Hersons miris, bet viņa brālēns – ievainots.

Nozieguma vietā atrastas gandrīz 20 čaulītes, un šobrīd policija cenšas noskaidrot, kas lielā ātrumā aizbraucis no īpašuma drīz pēc puiša nāves.

MEKLĒJOT POKEMONUS, ATRASTS PAT LĪĶIS

Brīdinājumi Pokemon Go spēlētājiem izplatīti daudzās valstīs, tostarp bosniešus brīdina no kājnieku mīnām, bet Latvijā aicina neķert radībiņas dzelzceļu un šoseju tuvumā.

Par spīti brīdinājumiem vairāki pokemonu ķērāji paspējuši iekulties nepatikšanās: nokrituši no klintīm vai tikuši aplaupīti, bet Hersona nāve ir pirmais letālais gadījums.

POKEMONU ĶĒRĀJA ROKASGRĀMATA

Problēmas konstatētas arī pašā spēlē: gadās, ka tā “uzkaras” milzīgā lietotāju skaita dēļ vai arī piedzīvo hakeru uzbrukumus.

Saistītie raksti
LA.lv