Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

Radīts pirmais salokāmais viedtālrunis0


“Galaxy Fold” salokāmais tālrunis.
“Galaxy Fold” salokāmais tālrunis.
Publicitātes foto

“Samsung” izziņojis vairākus ilgi gaidītus jaunumus, tostarp savu pirmo salokāmo tālruni.

“Samsung” jau kādu laiku ir lielākais tālruņu ražotājs pasaulē ar pārdotiem diviem miljardiem “Galaxy” ierīču. Kas jauns? Ierasto divu “Galaxy S10” (šogad “mazais” S10 ir ar 6,1 collu ekrānu un “lielais” S10+ ar 6,4 collu ekrānu) vietā nu jau ir veseli trīs “S10”, produktu klāstu papildinot lētākajam un mazākajam no “S10” vidus “S10e” (5,8 collu ekrāns).

Tāpat korpusu uzbūvē metālam un stiklam klāt nākusi keramika, kuras modeļi pieejami melnā un baltā krāsā. Interesanti, ka “Samsung” tālruņos joprojām nav pazudušas 3,5 mm audio pieslēgvietas, no kurām citi ražotāji jau sen kā atteikušies. Savukārt priekšējās pašbilžu kameras iestrādātas tieši displejā.

Saistītie raksti

Ievērojama būs arī pieejamā atmiņa – “S10+” būs pieejams pat ar 1TB iekšējo atmiņu, ko varēs papildināt ar 512 GB atmiņas karti. Kā bija sagaidāms, pieaugušas arī jauno tālruņu cenas un attiecīgi par “S10e”, “S10” un “S10+” nāksies šķirties, sākot ar 759, 909 un 1009 eiro, bet “S10+” cena varēs sasniegt arī 1609 eiro,

“Samsung” parādīja vēl divus pavisam jaunus tālruņus – “S10” 5G versiju un “Galaxy Fold” salokāmo tālruni. 5G modelim būs milzīgs 6,7 colu displejs, 4500 mAh akumulators un, domājams, ievērojama cena, kura gan pagaidām nav zināma. Savukārt visinteresantākais ir “Galaxy Fold”, kurš ieguvis 4,6 collu displeju salocītā stāvoklī un 7,3 collu displeju atvērtā stāvoklī.

LA.lv