×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
28. novembris, 2013
Drukāt

Pirmajā Adventē iedegs Rīgas galveno egli un atklās Ziemassvētku tirdziņu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, Pirmajā Adventē, pulksten 18.00 Doma laukumā tiks iedegta galvenā Rīgas egle un atklāts Rīgas Ziemassvētku tirdziņš, portālu “LA.lv” informēja Kristiāna Kleista.

Koncertu sniegs bērnu ansamblis «Knīpas un Knauķi» un Džeza kvintenes ar solistu Daumantu Kalniņu, uzstāsies ar iluzionists Mantas Wizard no Lietuvas.

Tirdziņā rosība būs katru dienu no plkst. 10.00 līdz 20.00, izņemot piektdienas un sestdienas, kad gaidāmi arī koncerti un tirdziņš darbosies līdz plkst.22.00. Tirgošanās notiks līdz 12.janvārim.

Bērni Doma laukumā varēs satikt Ziemassvētku vecīti, vizināties ar poniju, apskatīt kaķus, aitiņas un trušus.

Vakaros koncertus sniegs Andris Ērglis, Ieva Sutugova, Vita Balčunaite un Andris Daņiļenko un citi mūziķi. Doma laukumā plānots arī Jaunā gada sagaidīšanas pasākums, kad uzstāsies dīdžejs Artis Volfs.

No 1.decembra Ziemassvētku tirdziņi būs arī Līvu laukumā un Esplanādē. Līvu laikumā tirdziņš darbosies katru dienu no 11.00 līdz 22.00. 31.decembrī un 1.janvārī līdz pat vieniem naktī. Esplanādē Ziemassvētku tirdziņš, kā arī Trušu karaliste būs apskatāma katru dienu no pulksten 11.00 līdz 19.00.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+