Horoskopi un mistika
Horoskopi

Pirmajā dienas daļā jāuzmanās no traumām un nelaimes gadījumiem! Horoskopi 23. septembrim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Profesionālajā jomā viss attīstīsies. Arī materiālie jautājumi būs veiksmīgi. Vari šodien arī noslēgt līgumu par kredītu, viss izdosies labi. Tevi arī lutinās laba pašsajūta. Tā turēt!

Vērsis

Impulsīva rīcība šodien tev nebūs raksturīga. Nav izslēgts, ka tu daudzas stundas pavadīsi pārdomās – par savu dzīvi un darbu. Izsvērsi visus “par un pret”. Un tomēr, nepieņem nekādus lēmumus, ja par tiem šaubies – tie aiz sevis raisīs veselu rindu kļūdu.

Dvīņi

Diena simbolizē traumas un nelaimes gadījumus. Tu arī vari kļūt par kāda nepatīkama notikuma liecinieku. Esi uzmanīgs!

Vēzis

Pirmajā dienas pusē jābūt ļoti uzmanīgam – iespējamas traumas, lielas problēmas, skaidrošanās ģimenē. Centies izvairīties no pārstrādāšanās, tas var pavājināt tavu imunitāti.

Lauva

Veiksme ir tavā pusē! Dari to, par ko esi sapņojis. Ej uz saviem mērķiem un iekaro virsotnes! Šai dienai ir liela loma tavā nākotnes stāstā.

Jaunava

Diena nepaies bez atbildīgiem notikumiem, kas skars gan mācības, gan eksāmenus, gan dažādus darba jautājumus. Iespējami konflikti ar radiniekiem vai uzņēmuma partneriem. Centies būt uzmanīgs, braucot pie stūres, iespējamas avārijas.

Svari

Šodien var gadīties tādi notikumi, ko izraisījis kaut kas pagātnē noticis. Centies šodien atdot parādus – kā materiālos, tā dvēseliskos. Tas izglābs tavu dienu.

Skorpions

Iespējams, ka principiālais Skorpions otrajā dienas pusē pievērsīsies biznesa jautājumiem un plānos savu dzīvi “uz priekšu”. Patiesībā biznesa attīstībai šī diena nav veiksmīga, taču mērķtiecīgajiem Skorpioniem viss ir pa spēkam.

Strēlnieks

Tavā priekšā atklāsies jauns ceļš, kas var mainīt tavu profesionālo darbību. Droši vari uzsākt arī jaunus projektus un pieņemt dažādus izaicinājumus, kas saistīti ar darbu.

Mežāzis

Dienas sākumā iespējamas tikšanās ar daudziem interesantiem cilvēkiem. Šodien tu vari paļauties uz savu autoritāti un zināšanām – tās tevi nepievils.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Radošus cilvēkus šodien gaida panākumi. Pat ierastais darbs šodien būs paveicams ātri, viegli un bez mazākajām “galvassāpēm”. Radošajiem cilvēkiem būs daudz jaunu ideju, kuras realizēt dzīvē.

Zivis

Tevi šodien gaida daudz darba, turklāt tas tev šķitīs vienmuļš un rutīnas pilns. Lai tevi mierina doma, ka tas, ko tu paveiksi šodien, būs ļoti veiksmīgi.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Emocijas tevi bremzēs! Horoskopi 13. oktobrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Svarīgi saudzēt savu veselību, arī psiholoģisko! Horoskopi no 14. līdz 20. oktobris
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Lieliska diena ģimenei un šiverēšanai pa māju! Horoskopi 12. oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Aizmigušu marihuānas audzētāju sita ar koku un steidza griezt kaņepes…
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: Latvijas futbola izlase beidzot gūst vārtus, tomēr vienalga piedzīvo bezierunu zaudējumu
27 minūtes
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Publicēts kārtējais universitāšu reitings: kā tajā klājies Latvijas augstskolām?
4 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. “Jauns čalis, klausies!” Dobelē izglābj jaunieti, kurš gatavojās nolēkt no katlu mājas torņa…
49 minūtes
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Ierodas ukraiņu tautas kalps Zelenskis
6 stundas