Pirmajā fināla raundā pārāks Pujacs&Co 0

Gagarina kausa izcīņas fināla pirmajā spēlē Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas “Avangard” piektdien savā laukumā ar 2:1 pārspēja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto Maskavas “Dinamo”.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

Jau spēles piektajā minūtē Omsku vadībā izvirzīja komandas pārliecinošais uzbrukuma līderis Romans Červenka. Otrā perioda vidū Leo Komarovs panāca izlīdzinājumu, bet trešā perioda ievadā Aleksandrs Perežogins atguva vadību mājiniekiem un to izdevās noturēt līdz beigām. Červenka, kuru Maskavas komanda gatavojās uzmanīt īpaši, nopelnīja otro punktu par piespēli.

Pujacs spēlēja pirmajā aizsargu pārī, uz laukuma pavadot gandrīz 22 minūtes (21:59), kas bija otrs lielākais laiks komandā.

Sērijā Omska vadībā ar 1:0, un otrā spēle viņu laukumā risināsies svētdien.