×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. marts, 2014
Drukāt

Pirmajā “Leģendu vakarā” – filmas “Džimlai Rūdi Rallallā!” pirmizrēde un tikšanās ar Dreģi

Foto: Anda KrauzeFoto: Anda Krauze

“Kino Citadele”, sākot ar martu, pensionāriem piedāvā biļetes ar pazeminātu cenu un jaunu projektu – “Leģendu vakars”, portālu LA.lv informēja sabiedrisko attiecību speciāliste Renāte Kuļomina.

Projekta ietvaros “Kino Citadele” aicina vecāka gada gājuma cilvēkus uz tikšanos ar kādu no Latvijas kino kultūrvidei nozīmīgu aktieri vai kinorežisoru, to ikreiz apvienojot ar Latvijas vai pasaules kino filmas seansu vai pirmizrādi. Pirmajā “Leģendu vakars” seansā, 6.martā pulksten 17.00, apmeklētājiem būs iespēja tikties ar leģendāro pašmāju aktrisi Olgu Dreģi un skatīt mākslas filmas “Džimlai Rūdi Rallallā!” pirmizrādi.

“Plānojam, ka jaunieviestās senioru biļetes un projekts “Leģendu vakars” senioriem sniegs uzdrīkstēšanos un ļaus iepazīt mūsdienu kino sniegtās iespējas, kā arī ļaus atklāt interesi par pasaules kino,” jaunumu komentē Normunds Labrencis, kinoteātra “Kino Citadele” vadītājs.

Olga Dreģe, teātra un kino aktrise: “Man ir patiess prieks, ka kultūras pasākumiem ir pievienojies projekts ar tik nozīmīgu vēstījumu. Jāatzīst, ka kino skatīšanās tradīciju Latvijā nav daudz, tāpēc ceru, ka “Leģendu vakars” atdzīvinās interesi par kino mākslu gan senioru lokā, gan arī to cilvēku lokā, kas interesi par kino kultūru sevī vēl nav atklājuši. Mūsdienu kinoteātru piedāvājums pārsteidz ar plašo izvēles iespēju, sākot no pasaules slavu ieguvušām komēdijām un trilleriem, beidzot ar Latvijas jaunākajiem kino darbiem un operas tiešraidēm. Esmu pārliecināta, ka projekta ietvaros mums izdosies atklāt šo pasauli arī senioriem, pieņemot, ka vēl ir tik daudz ko piedzīvot, izjust un izkristalizēt. Šīs sajūtas centīšos iedzīvināt pirmajā tikšanās reizē ar Leģendu vakars viesiem, ar kuriem stāstos atgriezīsimies Latvijas kino vēsturē un ielūkosimies mūsdienu kino veidošanas aizkulisēs.”

Nākamais Leģendu vakars seanss notiks 16. aprīlī, kad pirmoreiz skatījumam tiks nodota piedzīvojumu drāma “Noass”, ar kuru iepazīstinās vēl kāda spilgta un nozīmīga Latvijas kino personība. Par turpmākajiem Leģendu vakars seansiem kinoteātris “Kino Citadele” informāciju publiskos mājas lapā www.forumcinemas.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+