Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
5. augusts, 2015
Drukāt

Pirmajā pusgadā par 62% audzis muitas atklāto narkotiku pārvadāšanas gadījumu skaits (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts ieņēmumu dienesta Muitas policijas pārvaldes aizturētā 1115 kilogramu hašiša kontrabanda aptuveni 8-12 miljonu eiro vērtībā, kas atklāta citrusaugu kravā no Spānijas kādā noliktavā Rīgas rajonā.

Šā gada pirmajā pusgadā par 62% pieaudzis Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonu atklāto narkotisko un psihotropo vielu pārvadāšanas gadījumu skaits, šorīt Latvijas Radio pastāstīja VID Muitas pārvaldes direktora vietniece Sandra Kārkliņa-Ādmine.

Viņa norādīja, ka pēdējos mēnešos muitnieki ir strādājuši ļoti rūpīgi un paveiktā darba rezultāti vērtējami kā labi. Ievērojami resursi tiek ieguldīti muitas kapacitātes stiprināšanā, tai skaitā ir iegādāta jauna tehnika. Īpaši uzmanīgi tiek izvērtēts, kuras kravas novirzīt padziļinātai kontrolei, uzsvēra Kārkliņa-Ādmine.
Uz jautājumu, vai kontrabandas apmēri palielinās, viņa atbildēja, ka “kontrabanda ir un būs, kamēr pastāvēs cenu atšķirība starp blakus valstīm un sabiedrības tolerance pret kontrabandas preču iegādāšanos”.

Kā ziņots, VID šodien rīko preses konferenci, kurā iepazīstinās ar dienesta darbības rezultātiem pirmajā pusgadā un muitas jomā īstenotajiem un plānotajiem pasākumiem.

Preses konference notiks plkst.11 VID administratīvajā kompleksā Rīgā, Talejas ielā 1, 1.stāva konferenču zālē (pa kreisi aiz Informācijas centra).

Preses konferences pirmajā daļā VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone informēs par nozīmīgākajiem VID pirmā pusgada darbības rezultātiem un tuvākajā laikā plānotajām aktivitātēm.

Savukārt VID Muitas pārvaldes direktora vietniece Kārkliņa-Ādmine iepazīstinās tieši ar muitas jomā īstenotajiem un plānotajiem pasākumiem.

Preses konferencē piedalīsies un uz klātesošo jautājumiem atbildēs arī VID ģenerāldirektores vietnieks noziedzības apkarošanas jomā Kaspars Čerņeckis, VID ģenerāldirektores vietniece nodokļu jomā Dace Pelēkā, VID Nodrošinājuma pārvaldes direktors Aigars Undzēns.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. cik atklaaj un cik nee,narkotikas taapat sit augstu vilni:(((

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (3)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+