Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nesaki hop, pirms neesi pārlēcis! Horoskops 20. novembrim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Diena paies kā kinofilmā – intriģējoši un romantiski. Taču – lai tā notiktu, tev jāaizgaiņā drūmās domas, jābūt pozitīvākam un pārliecinātākam par sevi. Labvēlīgi risināsies darījumi, dokumentu parakstīšana un nekustamā īpašuma pārdošana. Nav izslēgta saindēšanās ar nekvalitatīviem produktiem. Pirms kaut ko iegādāties, uzmanīgi iepazīsties ar produktu derīguma termiņu.

Auns

Horoskops sola Aunam labu dienu, ja viņš celsies agri un ķersies pie darba. Šodien daudz kas atkarīgs nevis no produktivitātes, bet no centieniem, īpaši, ja ir seni plāni, kurus vajag īstenot. Svinīgus masu pasākumus Aunam labāk uz laiku atlikt. Pašsajūta un emocionālais stāvoklis nebūs augstākajā līmenī.

Vērsis

Šodien Vērsis nonāks īstā slazdā, kad nāksies izolēt sāncenšus. Galvenais šādos brīžos ir saglabāt mieru. Ja dosi vaļu dūrēm un agresīviem izlēcieniem, tad sargies. Vēršiem uzņēmējiem veiksmīgi norisināsies lietišķas sarunas, tāli komandējumi un kapitālieguldījumi. Bet esi ārkārtīgi uzmanīgs.

Dvīņi

Horoskops iesaka Dvīņiem pēc pamošanās uzposties un doties izrotāt šo pasauli. Diena paies kā kinofilmā – intriģējoši un romantiski. Taču – lai tā notiktu, tev jāaizgaiņā drūmās domas, jābūt pozitīvākam un pārliecinātākam par sevi. Riskanti naudas ieguldījumi var iztukšot Dvīņu kabatas.

Vēzis

Šodien Vēža virzienā greizi skatīsies ne tikai nelabvēļi, bet arī priekšniecība. Un tas viss tava pārmērīgā pļāpīguma dēļ. Kāpēc teikt “hop” pirms neesi pārlēcis? Toties personiskajā sfērā Vēzim viss būs tā, kā izsapņots. Izredzētais apbērs ne tikai ar komplimentiem un dāvanām, bet izteiks arī oficiālu laulību piedāvājumu.

Lauva

Horoskops prognozē Lauvam augstu autoritāti un gudrus lēmumus. Tas viss palīdzēs citādi palūkoties uz sarežģītām situācijām darbā. Ja nodarbosies ar pašattīstību, tad tevi vispār neviens nevarēs panākt. Nav izslēgta saindēšanās ar nekvalitatīviem produktiem. Pirms kaut ko iegādāties, Lauvam uzmanīgi jāiepazīstas ar produktu derīguma termiņu.

Jaunava

Jaunavām šodien labāk atcelt svinības un svētku pasākumus, īpaši, ja finanšu stāvoklis ir krasi pasliktinājies. Nevajag ziedot pēdējo. Dienas vidū gaidāma lieliska tikšanās, kad no tālienes pie tevis ieradīsies sens draugs. Labvēlīgi risināsies darījumi, dokumentu parakstīšana un nekustamā īpašuma pārdošana.

Svari

Horoskops iesaka Svariem būt stingriem, ja nāksies skaidrot attiecības ar tuvu cilvēku. Lojalitāte un smalkjūtība šodien noderēs, ņem to vērā. Lai atrisinātu finanšu uzdevumus, Svariem būs nepieciešama iepriekšējā pieredze. Ja kādreiz tu šo pieredzi izmantoji peļņas gūšanai, tad šodien to vajag drosmīgi izmantot.

Skorpions

Šodien Skorpions jutīsies tik lieliski, ka spers drosmīgus soļus visās sfērās. Pateicoties dalībai lielos pasākumus, varēs ieskicēt nākotnes plānus. Gaidāmas globālas perspektīvas, pat neraugoties uz iekšēju pretestību un ambīcijām. Vakarā Skorpionu gaida labas ziņas un piedāvājumi.

Strēlnieks

Horoskops prognozē Strēlniekam tikšanos ar interesantu un ietekmīgu cilvēku. Tas saknē izmainīs skatījumu uz darba metodēm, no kurām daudzas ir ievērojami novecojušas. Personiskajā sfērā meklē atbalstu pie gudriem radiniekiem, ja nespēj saviem spēkiem atrisināt kādu sasāpējušu problēmu. Vakarā nav izslēgta negaidīta peļņa.

Mežāzis

Šodien Mežāzim pieaugs prasības, turklāt līdz kosmiskiem apmēriem. Esi uzmanīgs, lai nekaitētu savai reputācijai un veselībai. Diena piemērota romantikai un sentimentalitātei, tāpēc var bez bažām sarunāt randiņu. Nav vēlams atrasties vietās, kur pulcējas ļoti daudz cilvēku, pie ūdenstilpnes vai organizēt tālus braucienus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Horoskops sola Ūdensvīram liktenīgu dienu, kas novedīs pie vēlamajiem secinājumiem un vareniem sasniegumiem. Taču nezaudē savaldību priekšlaicīgi. Pārmērīga rosīšanās var nākt par sliktu, īpaši karjeras jautājumos. Mīlas lietās Ūdensvīrs beidzot uzvarēs cīņu, jo iemīļotais atzīs viņu par pašu labāko no saviem pielūdzējiem. Uzņēmējiem pasakaini veiksies finansēs.

Zivis

Šodien Zivīm labāk pasēdēt mājās vai atpūsties dabā. Ja laikapstākļi atļauj, dosies uz tūrisma bāzi. Teicami noritēs tikšanās ar draugiem, pasēdēšana ar tuviniekiem un nodarbošanās ar hobiju. Ar pārtiku Zivīm jābūt uzmanīgākām, lai nenokļūtu slimnīcā ar saindēšanos. Braucieni izraisīs finanšu zaudējumus un naudas sodus.

LA.lv