Mobilā versija
+20.7°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Svētdiena, 23. jūlijs, 2017
6. novembris, 2016
Drukāt

Pirmdien autovadītāji Rīgā varēs braukt ar “puteņa biļetēm” (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Pirmdien, 7. novembrī Rīgā autovadītāji sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas, jo galvaspilsētas dome ieviesīs tā saucamās “puteņa biļetes”, LA.lv uzzināja Rīgas domē.

Sakarā ar meteorologu prognozēm par snigšanas turpināšanos, pirmdien 7. novembrī autovadītāji Rīgā sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas, jo tiks ieviestas tā saucamās “puteņa” jeb “sniega” biļetes. Pamatojoties un Rīgas domes saistošajiem noteikumiem, attiecīgu rīkojumu izdos Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs. Nepieciešamības gadījumā “puteņa biļešu” periodu pagarinās, par ko tiks ziņots atsevišķi.

Par braukšanai sabiedriskajā transportā derīgu dokumentu tiek uzskatīta transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība. Automašīnas tehniskā pase kā braukšanai derīgs dokuments jāuzrāda tikai kontroles laikā, tā nav jārāda transportlīdzekļa vadītājam. Šo iespēju var izmantot jebkura no ģimenes pilngadīgām personām, autovadītāja apliecībai nav obligāti jābūt līdzi. Tas apliecinās, ka konkrētais transportlīdzeklis tajā brīdī neatrodas satiksmē, kas ir pašvaldības mērķis. Bezmaksas braukšana neattiecas uz mikroautobusu pārvadājumiem.

Minētos braukšanas atvieglojumus pašvaldība ievieš, lai mazinātu satiksmes intensitāti stipru nokrišņu laikā ziemas periodā, tādējādi atvieglojot ielu uzturēšanas tehnikas darbu. Šobrīd pilsētā turpinās brauktuvju tīrīšana un sniega izvešana pēc intensīvās snigšanas nedēļas nogalē, kas galvaspilsētā atnesa vairāk nekā 20 cm biezu sniega segu.

Pirmo reizi tā saucamās “puteņa biļetes” pašvaldība ieviesa 2012. gada decembrī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Racionālists Radzēvičs varētu izgudrot arī BEZMAKSAS tualetes apmeklējuma biļetes Rīgā!?? Vai nebūtu jauki???????

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (9)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+