×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
6. augusts, 2017
Drukāt

Pirmdien Mēness aptumsums. Tā devīze: mīlestība laulībā un brīvība sievietei (4)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

7. augustā norisināsies Mēness aptumsums, kura devīze, pēc ezoteriķu uzskatiem, ir mīlestība un vienlīdzība sievietes un vīrieša attiecībās laulībā.

Pasaulē notiekošais skaidri rāda, ka nāk laiks, kad sievietes un vīrieša attiecības būvējamas uz vienlīdzīguma pamatiem. Tajās vienmēr ir vieta brīvai izvēlei un savstarpējai cieņai visos līmeņos. To apliecina arī 7. augusta
Mēness aptumsuma astroloģiskie rādītāji, vēsta astroloģe Eižēnija Makvīna.

Aptumsums notiks pirmdien – sievišķīgās enerģijas un skaidrības dienā. Diena piemērota savas sievišķīgās būtības izzināšanai, patieso vēlmju un misijas noskaidrošanai.

Diena, kad Mēness Ūdensvīrā aicina radīt jaunas idejas un vislabāk pavadīt laiku līdzīgi domājošo sabiedrībā, ar cilvēkiem, kuriem ir līdzīgas vērtības, mērķi un dzīves principi. Iespējams, vislabāk veltīt kādu laiku sarunām sieviešu grupā.

Pirmdien vari atļauties risināt daudzus jautājumus nestandarta veidā. Sajust savu iekšējo brīvību un atvērtību pasaulei, vieglumu un savu domu oriģinalitāti. Ļaut sev ielūkoties savā nākotnē – tas var būt apbrīnojama mēroga kosmisks ceļojums.

Mēness aptumsuma brīdī atradīsies 12. mājā, kas atbild par haosu, noslēpumiem un karmu.

Tas nes vai nu neprātu, ierobežojumus un noslēgšanos, vai arī brīvību un pasaules un kosmosa neredzamās, mistiskās struktūras iepazīšanu. Tāpēc ļoti svarīgi šo laiku apzināties un izjust sevī, jo īpaši, ja šobrīd esi kādā krīzes situācijā. Tas ļaus ātrāk iziet no krīzes haosa un uz ilgu laiku iegūt stabilitāti un harmoniju. Sevišķi tas skar attiecības par partneri.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Prātiņ, nāc mājās..

  2. Jā man ir sava vīzija par partnerattiecībam. Velos būt likumigā partnere ,jo bērni no abām ģimenēm uz to skatītos ,savādāk,nekā tikai sagājuši kopa . Vispirms jāpadzīvo ,lai viens otru izjustu un pieslīpētos Attiecībās vēlos mīlēt un būt mīlētai. Lai mājas pavardā vienmēr butu siltums,kur pasmelties arī berniem un mazbērniem. Mainot attiecibas esmu jau ieguvusi no bērniem citu attieksmi saskarsmē.Es vēlētos šinīs attiecībās par stūmēju,jo iepriekšējas biju vilcējs.

  3. Es atbalstīšu Tevi,uzticēšos,jo sevi esmu izmainījusi iedvesmojoties no Tevis.Runājot par grābekļiem,cik atceros,ka Tev šīs vājības nepiemita un šie 2punkti jau ir Tavā pusē,kāpēc izvēlējos ,atvērts ar humoru,elegants.sabiedrisks un dom;aju ka draudzējies arī ar deju tas nav maz priekš tā ko zinu. Darba prasmi pierādīsi,jo to lauciņu pašlaik pārzinu mazāk. Mīlošs,iejūtīgs. Piepildīt vienam otru ar mīlestību!!

  4. Es šīs kapsulas lietoju jau mēnesi un ne man ir mazinājusies apetīte ne arī esmu nometusi kādu kilogramu,
    tas viss ir blefs.

Draugiem Facebook Twitter Google+