×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
28. janvāris, 2016
Drukāt

Pirmie Latvijā audzētie gurķi ceļā pie pircējiem agrāk nekā citus gadus, ziņo lielveikali

Foto - LETAFoto - LETA

Gan “Maxima Latvija”, gan “RIMI” lielveikalu tīklos šajā nedēļas nogalē būs pieejami pirmie Latvijā audzētie gurķi, informē tirdzniecības tīklu pārstāvji.

Sākot ar šo piektdienu, 29.janvāri, Latvijas vietējo ražotāju produkcijas cienītājiem lielākajos “Rimi” veikalos būs iespēja novērtēt pirmos šī gada Latvijā audzētos garos gurķus. Parasti pirmā raža veikalu plauktos nonāk tikai marta sākumā, bet šogad dārzeņu audzētājs Mārupes siltumnīcas iepriecina pircējus ar pirmajiem pašmāju dārzeņiem jau mēnesi agrāk nekā pērn, pateicoties jaunajām un modernajām siltumnīcām.

“Tāpat kā ar vietējo kartupeļu, ķirbju, ķiploku un citu vērtīgo rudens dārzeņu ražu, Latvijas iedzīvotāji un “Rimi” pircēji arvien novērtē pirmo vietējo gurķu ražu, jo nereti pirmās gurķu ražas nonākšana veikalu plauktos netieši vēsta arī par pavasara tuvošanos. Latvijas vietējie dārzeņu audzētāji arvien vairāk attīsta un pilnveido savas siltumnīcas un dārzeņu audzēšanas iespējas, lai pircējus lutinātu ar pašmāju izcilajiem produktiem visa gada garumā, ko agrāk varēja iegādāties tikai pavasara un vasaras sezonā. Tāpēc, jau sākot ar šo piektdienu, SIA “Getliņi Eko” un “Mežvidu” siltumnīcās audzētajiem tomātiem veikalu dārzeņu klāstā pievienojas arī mūsu ilggadējā sadarbības partnera Mārupes siltumnīca audzētie garie gurķi – sākotnēji tie būs pieejami lielākajos “Rimi” veikalos, savukārt nākamās nedēļas laikā nonāks arī pārējo veikalu plauktos,” stāsta Inga Bite, “Rimi” Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja.

Pašlaik “Rimi Latvia” tīklā ir 117 trīs formātu veikali: 30 “Rimi” hipermārketi, 42 “Rimi” lielveikali un 45 zemo cenu veikali “Supernetto”. “Rimi” un “Supernetto” veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.

Šajā nedēļas nogalē arī “Maxima Latvija” veikalos iedzīvotājiem būs pieejami Latvijā audzētie gurķi. Pirmie vietējie gurķi tirdzniecībā būs pieejami visos XXX un XX formāta “Maxima Latvija” veikalos visā Latvijā.

“Gurķi ir pirmie pavasara vēstneši, ko iedzīvotāji gaida visvairāk. Šogad vietējie gurķi veikalos būs pieejami ievērojami ātrāk nekā iepriekšējos gados. Pērn Latvijā audzētos gurķus iedzīvotāji varēja iegadāties vien marta sākumā. Tas iespējams, jo dārzeņu audzētājs investējis attīstībā, lai gurķus pircējiem varētu nodrošināt ātrāk,” norāda “Maxima Latvija” Komunikācijas vadītājs Jānis Beseris.

Gurķu cena “Maxima Latvija” veikalos būs 3,99 eiro par vienu kilogramu. Šie gurķi audzēti SIA “Mārupes Siltumnīcas” siltumnīcās, kas ir lielākais zemstikla dārzeņu audzētājs Latvijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+