×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
6. septembris, 2017
Drukāt

Pirmizrāde filmai par Austri Mailīti (1)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Austris Mailītis

Rīt, Rīgas Starptautiskā kinofestivāla (“Riga IFF”) atklāšanas dienā, kinoteātrī “Splendid Palace” plkst. 19 pirmizrādi piedzīvos režisores Žanetes Skarules dokumentālā filma “Lidojošo mūku templis” (studija “VFS Films”).

Tā ir iespēja kopīgi pieredzēt ilgus gadus tapušu dokumentālu darbu, kura centrā vēstījums par latviešu arhitektu Austri Mailīti un viņa īstenoto ambiciozo projektu Ķīnas sirdī – Lidojošo mūku templi pašā svētā Songšanas kalna pakājē, kā arī par projekta pasūtītāju ķīniešu kalnrūpnieku Cjuaņcji Džu. Kopumā “Riga IFF” līdz 17. septembrim piedāvās vairāk nekā 120 filmu deviņās programmās.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Viens Likums un viena Taisnība VISIEM! Atbildēt

  > lv–vīzes administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C_E_N_Z_Ū_R_A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+