×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
3. aprīlis, 2017
Drukāt

Pirmizrāde “Spēka reindžeru” kino versijai

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas kinoteātros nonākusi pirmā un ilgi gaidītā kino versija kulta animācijas TV seriālam “Spēka reindžeri” (“Power rangers”). Tās reklāmas rullītis jau pirmajās publicēšanas 48 stundās izpelnījās 150 miljonus skatījumu.

Kino versija par pieciem visparastākajiem vidusskolas pusaudžiem, kuri iemanto pārdabiskas spējas, kad nejauši pazemē atrod senu citplanētiešu kuģi, jau guvusi skatītāju atzinības vārdus par izklaidējošo un humora pilno scenāriju, kā arī labdabīgo un dziļo vēstījumu.

Filmas “Spēka reindžeri” galvenie varoņi, atšķirībā no daudzu citu fantāzijas žanra kino stāstu varoņiem, ir ļoti cilvēciskas un raksturā interesantas personības. Lai izglābtu pasauli, viņiem sākumā nākas tikt galā ar savām ikdienas problēmām un jāiemācas apvienoties saliedētā komandā. Šis šķietami negaidītais scenārija pagrieziens daudziem kulta animācijas TV seriāla faniem ir ļāvis atzīt, ka “Spēka reindžeru” kino versija ir šīs popkultūras ikonas cienīgs turpinājums.

Pirmā animācijas TV seriāla “Spēka reindžeri” sērija pirmizrādi piedzīvoja jau tālajā 1993. gadā. Par spīti faktam, ka tā veidotāji ik pa laikam saņem kritiku par pārlieku skarbām ainām, seriāls ir piedzīvojis jau 24 sezonas.

Populārā TV animācijas stāsta kino režija ir uzticēta līdz šim maz zināmam režisoram no Dienvidāfrikas – Dīnam Izraelitem. Viņš filmas “Spēka reindžeri” aizkulišu intervijās atzinis, ka atteicies no animācijas bērnišķīguma un veidojis mūsdienīgu un nobriedušu stāstu, taču neaizmirstot par izklaidi un humoru. “Vēl man bija svarīgi, lai galvenie varoņi ir reāli cilvēki ar reālām problēmām. Iespējams, tieši šī pārliecība man ļāva uzvarēt kinostudijas izsludinātajā konkursā uz filmas režisora amatu,” atklājis Dīns Izrealites.

Asa sižeta fantāzijas filmas “Spēka reindžeri” reklāmas rullītis:

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+