Latvijā
Politika

Pirmo “BMW X7” īpašnieku vidū – arī Brokas ziedotāji3


Ceļu satiksmes drošības direkcijas dati rāda, ka Latvijā kopumā jau ir iegādātas astoņas dārgās “BMW X7” automašīnas.
Ceļu satiksmes drošības direkcijas dati rāda, ka Latvijā kopumā jau ir iegādātas astoņas dārgās “BMW X7” automašīnas.
Foto no www.bmw.lv

“Luksusa klases manifests” – tā reklāmas tekstos tiek aprakstīts jaunais “BMW” luksusa klases apvidus auto modelis X7, kura cena sākas no 90 tūkstošiem eiro.

Latvijā tā pirmo astoņu īpašnieku vidū ir gan Šveices advokāta Rūdolfa Meroni uzņēmumu menedžeru uzņēmums “ASM”, gan Gunta Rāvja kompāniju grupas SIA “Roadeks”, kas pieminēta saistībā ar ziedojumu Baibas Brokas vadītajai Latvijas Biatlona federācijai.

“Jaunais “BMW X7″ eleganti apvieno izskatu un personību. Majestātiskais izskats neaizēno viegluma un veiklības sajūtu, pateicoties tīrajam dizainam un sportiskajam stilam. Vienlaikus ievērojamais salona plašums pirmo reizi piedāvā ekskluzivitātes, funkcionalitātes un brīvības saspēli – tas ir nesalīdzināms komforts visās trijās sēdekļu rindās. Šarms savā būtībā. Elegance raksturā,” šādi tiek reklamēts visjaunākais luksusa klases “BMW” modelis, kura cena sākas no 90 tūkstošiem eiro un var pārsniegt arī 120 tūkstošus un pat vairāk.

Latvijā šo auto modeli sāka tirgot tikai nesen, taču, kā rāda Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) dati, jau ir iegādātas kopumā astoņas šādas automašīnas. Dati par pieciem īpašniekiem – fiziskajām personām – nav publiski pieejami, toties ir zināmi trīs ekstra dārgā auto iegādātāji – juridiskās personas, kas tikušas pie diviem X7 XDRIVE 30D modeļiem un viena īpaši dārgā X7 M50D, kura cena saskaņā ar “BMW” oficiālo cenu lapu sākas no 116 tūkstošiem eiro.

Tieši šo īpaši dārgo modeli tumši zilā krāsā nule pirms divām nedēļām iegādājusies SIA “ASM”, kuras oficiālā īpašniece un patiesā labuma guvēja saskaņā ar “Lursoft” datiem, ir ļoti cienījama vecuma kundze – 1943. gadā dzimusī Venera Hāze, kura uzņēmumu pirms četriem gadiem dibinājusi, lai oficiāli nodarbotos ar “automobiļu un citu vieglo transportlīdzekļu iznomāšanu un ekspluatācijas līzingu”.

Tiesa, daudz labāk ir zināmi šīs SIA valdes locekļi – 1974. gadā dzimušais Jānis Hāze un 1977. gadā dzimušais Alvis Hāze, kuru vārdi dažādās kombinācijās atrodami to uzņēmumu vadībā, kuri publiski tiek saistīti ar Aivara Lemberga arestētās mantas glabātāja, Šveices advokāta Rūdolfa Meroni vārdu.

Interesanti, ka SIA “ASM” dārgo pirkumu spējusi atļauties, lai gan viss tās pagājušā gada apgrozījums saskaņā ar “Lursoft” datiem, ir bijis tikai aptuveni puse no dārgā pirkuma – 67 tūkstoši eiro, bet valsts budžetā uzņēmums nodokļos samaksājis nepilnus 16 tūkstošus eiro.

Saistītie raksti

Savukārt no diviem salīdzinoši lētākajiem XDRIVE 30D modeļiem viens reģistrēts autotirgotājam “Inchcape”, bet otru iegādājusies cita “interesanta” kompānija – SIA “Roadeks”.

Šī uzņēmuma nosaukums nesen tika pieminēts pēc politiķes Baibas Brokas un uzņēmēja Gunta Rāvja aizturēšanas – SIA “Roadeks” daļēji pieder G. Rāvim un ar viņa svētību pirms diviem gadiem ziedojusi B. Brokas vadītajai Biatlona federācijai 20 tūkstošus eiro.

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
Dažādas zarnu infekcijas slimības konstatētas 46 Siguldas iedzīvotājiem
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Levits Ņujorkā tiekas ar ANO ģenerālsekretāru
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Būtiski maina satiksmes organizāciju Jūrmalas šosejas remontdarbu posmā
3 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IM
Ingrīda Mičāne
Laukos
No zemnieka sētas – līdz pasaules līmenim. LAD vadītājai – pēdējā darba diena
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
Jānis Lūsis cīnās par savu dzīvību, ģimene aicina ziedot
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Rēzeknieši šorīt pārsteigti ar – 2,7 grādiem
55 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Deputāti būs gatavi koriģēt novadu karti. Saruna ar Ināru Mūrnieci 2
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
“Bite” un “Tele2” izveido kopuzņēmumu “Centuria” 1
2 stundas