Mobilā versija
+0.2°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
20. novembris, 2014
Drukāt

Pirmo “Bordo karotīti” saņem “Aloja-Starkelsen”

bordo_karote

Kartupeļu cietes ražotājs SIA “Aloja-Starkelsen” kļuvis par pirmo uzņēmumu, kas saņēmis tiesības izmantot “Bordo karotīti”. Ar šo pārtikas produktu kvalitātes zīmi “Aloja-Starkelsen” turpmāk marķēs Latvijā ražotās želejas “Citrus”, “Apelsīns” un “Kivi”, informē Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijā (LPUF).

“Mēs ceram, ka patērētāji novērtēs to, ka mūsu produktiem ir piešķirta kvalitātes zīme “Bordo karotīte”. Tas ir apliecinājums, ka mūsu ražotās želejas ir kvalitatīvs produkts, kas atbilst visaugstākajiem standartiem,” sacījis uzņēmuma “Aloja-Starkelsen” vadītājs Jānis Garančs.

LPUF klāsta, ka “Bordo karotīti” piešķir tikai tiem pārtikas produktiem, kuru pilns ražošanas cikls tiek veikts Latvijā, kas atbilst paaugstinātas kvalitātes prasībām un nesatur ģenētiski modificētus organismus.

LPUF padomes priekšsēdētāja Ināra Šure cer, ka uzņēmumi novērtēs “Bordo karotītes” priekšrocības valsts un pašvaldības iepirkumos. Viņa aicina arī citus uzņēmējus būt aktīviem un pieteikties šīs kvalitātes zīmes izmantošanai.

Lai saņemtu “Bordo karotīti”, Pārtikas un veterinārā dienestam jāpārbauda attiecīgais produkts un pēc pozitīva atzinuma jāslēdz līgums ar LPUF par “Bordo karotītes”izmantošanu. Maksa par zīmes izmantošanu vienam produktam ir 70 eiro gadā.

“Bordo karotītes” mērķis ir veicināt kvalitatīvas vietējās izcelsmes pārtikas atpazīstamību vietējā un eksporta tirgū, kā arī veicināt vietējo preču un pakalpojumu īpatsvara palielināšanu publiskajos iepirkumos.

Tiesības lietot kvalitātes zīmi “Bordo karotīte” piešķir LPUF.

Pievienot komentāru

Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+