×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
21. decembris, 2016
Drukāt

Pirmo reizi Baltijā – Traķu pilī “Evanescence”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Sunset Festival”, kas tik veiksmīgi un ar lielu atsaucību šovasar sākās Siguldas pilsdrupu estrādē, nākamvasar paplašināsies un ietvers sevī arī Lietuvu. Festivāla koncepts paliek nemainīgs – vienas dienas pasākumi ar pazīstamiem dažādu žanru solomāksliniekiem un grupām. Atsevišķi koncertpasākumi var notikt dažādos datumos un pat atšķirīgās vietās. Galvenais, lai tās būtu arhitektoniski un/vai sajūtu ziņā unikālas koncertvietas.

Šajā Pirmsziemsvētku laikā Lietuvas “Sunset Festival” izsludina pirmos māksliniekus – amerikāņu alternatīvā roka grupu “Evanescence” -, kas 21.jūnijā uzstāsies Traķu pilī.
“Grammy”, “MTV”, “WMA”, “Kerrang!” un virknes citu balvu ieguvēji, kuru ieraksti pārdoti vismaz 25 miljonu tirāžā, tik īpašajā Traķu pils gaisotnē sniegs vienīgo koncertu Baltijas valstīs.

“Evanescence” radās 1995. gadā ASV Arkanzas pavalsts Litlrokas pilsētā. Karjeras sākotnē grupa ieraksta demo albumu “Origin”, savukārt 2003. gadā tiek izdots pilnvērtīgs debijas albums “Fallen”, kas virknē valstu iegūst vairāku platīna statusu un atnes mūziķiem 2 “Grammy” balvas. Kopumā pārdots vairāk nekā 17 miljoni debijas albuma kopiju; videoklipi megahitiem “Bring Me To Life“, „My Immortal“ un „Going Under“ Youtube vietnē noskatīti simtiem miljonu reižu.

Otrais studijas albums „The Open Door“ (2006) arī bija gana veiksmīgs: pārdots vairāk nekā 6 miljonu tirāžā un papildinājis pasaules mūziku ar tādiem brīnišķīgiem singliem kā „Call Me When You‘re Sober“ un „Lacrymosa“. Pēdējo iedvesmojis V.A.Mocarta nepabeigtais darbs – „Rekviēms“.

Trešais albums “Evanescence” klajā nāca 2011. gadā. Visbeidzot pati jaunākā (izdota šī novembra beigās) – “The Ultimate Collection“ – ir 6 vinila plašu kompilācija, kas sevī ietver grupas oficiālos albumus, kā arī nekad neizdotas kompozīcijas un jaunāko studijas darbu „Even In Death“ (2016).

Emija Lī (Amy Lee)
Grupas vokāliste – 35 gadus vecā Emija Lī (tikko, 13. decembrī, nosvinēja dzimšanas dienu) – jau vairāk nekā 20 gadus ir ne tikai grupas „seja“, bet aktīvi sadarbojusies ar citiem mūziķiem un apvienībām, piemēram, “Korn” un “Seether” (“Palladium” koncertzālē uzstājās 2014. gada decembrī).
Talantīgā meitene piedzima 1981. gadā Kalifornijā dīdžeja Džona Lī un TV slavenības Sāras Kragilas ģimenē. Mācījās privātskolā un 10 gadus apguva klaviespēli. Vēlāk topošā zvaigzne iestājās Tenesijas Universitātē, taču mācības tur pabeigt patraucēja strauji augošie Evanescence panākumi.
Kādā intervijā Emija minējusi, ka savu pirmo dziesmu sacerējusi 11 gadu vecumā un visu bērnību sapņojusi par klasiskās mūzikas komponistes karjeru.
2007. gadā Emija apprecējās ar savu draugu psihoterapeitu Džošu Harcleru un pirms 2 gadiem pāra ģimenē piedzima puisēns Džeks Laions. Vienmēr tik spilgti pamanāmā Emija Lī par sava īpašā tēla panākumiem uzskata gotiskā grima un karalienes Viktorijas laika tērpu kombinācijas. Skatuves kostīmus viņa izdomājot pati, jo „veikalos neatrod neko tādu, ko vēlētos vilkt mugurā“.Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+