×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
3. jūlijs, 2014
Drukāt

Pirmo reizi Eiropas čempionātā kombinētajā medību šaušanā piedalīsies komanda no Latvijas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latviju pirmo reizi Eiropas čempionātā kombinētajā medību šaušanā, kas norisināsies Somijā šā gada 04. – 06. jūlijā, pārstāvēs nacionālā sporta šāvēju komanda sešu dalībnieku sastāvā. Sportisti cīnīsies par medaļām četrās dažādās šaušanas disciplīnās – pa lidojošiem mērķiem tranšeju stendā, kompaksportinga stendā, ar vītņstobra ieroci 100 metru distancē pa stāvošu mērķi, kā arī 50 metru distancē pa kustīgu mērķi.

Čempionātā uz šo brīdi dalību ir pieteikušas 13 valstu nacionālās komandas – Norvēģija, Zviedrija, Somija, Igaunija, Latvija, Lietuva, Slovākija, Slovēnija, Ungārija, Itālija, Čehija, Austrija un Vācija.

Latvijas sporta šāvēju komandas izveidošanu, kā arī dalības maksas un ceļa izdevumu segšanu sportistiem – nodrošina lielākais medību centrs Baltijā “Purnavu Muiža”.

Lai pārstāvētu Latviju šajā Eiropas čempionātā, sportistiem bija jāpierāda sava meistarība divos atklātu sacensību atlases posmos, kas tika organizēti šī gada vasarā. 1. posms tika aizvadīts 2014. gada 3. maijā Zvārdes šautuvē “Zvārdes Dižmednieks” sacensībās, bet 2. atlases posms 2014. gada 14. jūnijā šautuvē Mārkulīčos “Purnavu Muižas kauss” sacensību ietvaros.

Uz Eiropas čempionātu kā “Purnavu Muiža” komanda dosies Mārtiņš Gaņģis, Mārtiņš Turkopulis, Jānis Kvāls, Nauris Matvijuks, Māris Jēkabsons un Andis Apse.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +16.8
Alūksne +14.1
Daugavpils +16.4
Saldus +14
Liepāja +16.9
Jelgava +16
Ventspils +16.7
Limbaži +15
Madona +15
Rēzekne +14
+19
+16
+15
Draugiem Facebook Twitter Google+