×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
7. novembris, 2016
Drukāt

Mēģinot aizvēra acis: Šis dalībnieks uzvarēja “Izklausies redzēts”

Foto - Skaties.lvFoto - Skaties.lv

Svētdien notika jau septītais “Izklausies redzēts” šovs. Pirmo reizi tajā uzvarēja Dzintars Čīča, kurš iejutās Stīvija Vondera ādā.

Televīzijas šovu aizvadītās svētdienas vakarā atklāja Dināra Rudāne jeb Evanescense, un viņai uz skatuves pievienojās arī pagājušās sezonas spīdeklis Atis Zviedris. Yana Kay priecēja ar dejisko Rythm Of The Night, pirmo reizi kļūstot par melnādainu zvaigzni. Emīls Kivlenieks vārda tiešajā nozīmē mirdzēja kā Baskovs, bet Rūta Dūduma kļuva par plikgalvi, lai atveidotu Šainedu O`Konoru. Pēc tam uz skatuves kāpa dvīņi “The Proclaimers” jeb Mārtiņš Ruskis un viņa līdzinieks. Viņiem sekoja Ieva Sutugova kā atraktīvā Sindija Laupere, bet šovu noslēdza Normunds Pauniņš jeb Reamonn.

Pēc visu dalībnieku numuriem bija laiks žūrijas balsojumam. Jānis Šipkēvics 12 punktus piešķīra Dzintaram Čīčam, arī Jana Duļevska par labāko atzina Dzintaru, arī Atim Robežniekam vislabāk patika Dzintars, bet Jānis Auzāns balsoja par Dināru Rudāni. Saskaitot kopā žūrijas un skatītāju balsis, tika noskaidrots, ka nedēļas uzvarētājs ir Dzintars Čīča.

Nākamajā nedēļā “lieliskais astotnieks” atveidos Aiju Kukuli, Džordžu Maiklu, “INXS”, Arnoldu Liniņu, Gloriju Geinori, Mirdzu Zīveri, “Bee Gees” un Alicia Keys.
Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+