×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
16. jūlijs, 2015
Drukāt

Pirmo reizi Latvijā – Natālija Imbruglija

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Mežaparka Lielajā estrādē 22. jūlija festivālā “Live under sky” pirmo reizi Latvijā uzstāsies Austrālijas dziedātāja un aktrise Natālija Imbruglija. Koncerta īpašie viesi ir populāra indiāņu izcelsmes angļu dziedātāja Tanita Tikarama, kā arī mūsu pašu grupas “Otra puse” un “Astro’n’out”.

“Drosme un talants, iespējams, ir šīs lieliskās dziedātājas veiksmes galvenie komponenti. Skatītāji Natālijas Imbruglijas koncertā sajutīs to milzīgo enerģētiku, kas pavada visas viņas uzstāšanās,” atklāj koncerta rīkotāju pārstāvis Ļevs Berezins un piebilst, ka “visas mākslinieces kompozīcijas – “Shiver”, “That Day” un “Turn”, “Smoke” un “Beauty On The Fire” ir pārpildītas ar enerģiju un pārliecību par saviem spēkiem. Skatītāji ir iemīlējuši šo trauslo, eleganto un vienlaikus drošo un spilgto izpildītāju. Viņas hiti miljonos kopiju tika pārdoti visā pasaulē, bet viņas koncerti jebkurā pasaules daļā kļuva par pašiem gaidītākajiem notikumiem”. Dziedātāja no sirds priecājas, ka Latvijā viņai ir tik daudz fanu un ka par viņu vispār zina.

Natālija uz skatuves ir vairāk nekā 20 gadu. Viņai šķiet, ka šajos gados mūzikas industrija ir ļoti mainījusies, toties dziedāt viņai labāk patīkot tagad nekā agrāk. “Domāju, ka tā ir tikai pielāgošanās un nevar teikt, ka industrija būtu sliktāka vai labāka. Vienmēr jāpielāgojas, jo mūzika nekur nepazudīs,” atzīst Natālija. Par Mežaparka koncertu māksliniece teic: “Šovs būs enerģijas pilns. Dzirdēsiet daudz hitus no iepriekšējiem albumiem, kā arī aktīvākās un atraktīvākās dziesmas no jaunā, gaidāmā albuma.”

Natālijas koncerta pirmais zvaigžņotais viesis ir Tanita Tikarama. “Koncerta apmeklētāji priecāsies par iespēju klātienē dzirdēt dziesmas “Twist In My Sobriety” izpildītāju Tanitu Tikaramu,” ir pārliecināts Ļ. Berezins un atklāj, ka “Mežaparkā Tanita Tikarama izpildīs savu labāko programmu, kurā skanēs dziedātājas populārākās dziesmas “Twist in My Sobriety”, “Cathedral Song”, “Good tradition” un citi hiti. Viņas koncerti vienmēr ir vaļsirdīgi un liriski, iedzimtais romantisms, izpildījuma tīrība un dziedātājas jutekliskais skaistums, kam ir indiāņu saknes, dara katru viņas uzstāšanos īpašu un negaidītu klausītājiem.” Par mākslinieces popularitāti liecina tas, ka pat Madonna vienā no savām intervijām paziņoja – ja viņa klausoties kādu nedēļām ilgi, tad tā ir Tanita Tikarama.

Koncerta īpašie viesi no Latvijas ir “Otra puse” un “Astro’n’out”. Grupa “Otra puse” koncertā izpildīs visas populārās dziesmas no saviem trim albumiem. Apmeklētāji varēs dziedāt līdzi grupas hitiem “Pēc lietus”, “Uzzīmē mani”, “Vēstules”, “Nakts vai rīts”, “Ieskaties”. Grupas līderis Normunds Pauniņš ir patiesi priecīgs, ka uzstāsies uz vienas skatuves kopā ar Natāliju un Tanitu. Šis koncerts pamudināja viņu atcerēties to laiku, kad pats klausījās un fanoja par Tanitas dziesmām.

Grupa “Astro’n’out” ir ļoti priecīga pēc ilgāka laika atkal atgriezties Mežaparka Lielajā estrādē un būt kopā uz vienas skatuves ar Tanitu Tikaramu, Natāliju Imburgliju un “Otru pusi”. “Mēs ar sajūsmu uzņēmām ziņu, ka būs iespēja uzstāties uz vienas skatuves ar Natāliju. Puiši pat pārjautāja, vai tas nav joks – šķita mazliet neticami. Īpaši tāpēc, ka pāris gadu māksliniece nebija aktīvi uzstājusies. Mūsu bundzinieks ir vislielākais mākslinieces fans, arī Mārai savulaik kā viena no pirmajām dziesmām, ko mēģināja apgūt uz ģitāras, bija dziesma “Torn”. Katrā ziņā visa grupa ir lieli Natālijas mūzikas cienītāji. Interesanti, ka vismīļākā dziesma mums visiem ir viena – “Smoke”,” atklāj grupas menedžere Kristīne Komarovska un neslēpj, ka Tanita Tikarama ir vēl leģendārāka māksliniece. “Domājam, ka viņa ir ārkārtīgi iedvesmojusi tās sievietes mūzikā, no kurām vēlāk esam iedvesmojušies mēs. Viennozīmīgi, viņas trumpis ir balss, un viņas skaņdarbi, piemēram, “Twist in my sobriety”, ir sava laika nemirstošās pērles. Iespējams, ka mazliet tuvāka tā tomēr ir vēl pāris gadu vecākiem cilvēkiem – 80. gadu tīņiem.”

Koncertā dzirdēsiet grupas “Astro’n’out”, “Astro’ Electro Acoustic”, kurā grupa uzstājas kopā ar DJ Rudd. Skanēs arī lielākie grupas hiti “Tici sev”, “Daļa Rīgas”, “Gravitātei nē”, “Spoguļoties” – dažas no tām pavisam jaunos aranžējumos. “Ar lielu prieku atskaņosim arī jaunāko singlu “Turies”. Šis noteikti būs neparasts koncerts, jo, uzstājoties līdzās šādiem māksliniekiem, paredzam, ka būs patīkami sakāpinātas emocijas,” nosaka Kristīne.

Varbūt noder!!

22.VII. 19.00, Mežaparka Lielā estrāde.

Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv

Cena: EUR 10,90 – 59,90.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+