×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
1. novembris, 2017
Drukāt

Pirmo reizi Rīgā notiek hokejistu vecāku asambleja, ar uzrunu uzstāsies arī Hārtlijs (1)

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Ceturtdien, 2. novembrī 18.00 A/S “Latvijas Gāze” sporta zālē “Tornis” pirmo reizi risināsies Latvijas Hokeja federācijas (LHF) rīkotā vecāku asambleja.

Vecāku asambleja tiek organizēta ar mērķi sekmēt diskusiju starp LHF un vecākiem par profesionālu bērnu sportisko sagatavošanu un iztirzāt būtiskos jautājumus, lai veicinātu spēcīgas un konkurētspējīgas hokeja sistēmas attīstību ilgtermiņā.

Pasākumā tiks lemts par Vecāku padomes izveidi un darbības uzdevumiem, tiks iztirzāti jautājumi par ētisku sporta vidi, kurā jāsadarbojas jaunajiem spēlētājiem, viņu vecākiem, treneriem un citiem sporta profesionāļiem.

Vienlaikus LHF nacionālās izlases fiziskās sagatavotības treneris Ēriks Visockis stāstīs par vispārīgās fiziskās sagatavotības nozīmi bērnu un jauniešu attīstības procesā, tāpat tiks prezentēta rokasgrāmata vecākiem un pārrunāti citi aktuāli jautājumi.

Jāizceļ, ka šajā pasākumā ar uzrunu uzstāsies arī nacionālās valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs. Viņš ieradies Rīgā, jo nākamnedēļ Latvijas izlase piedalīsies pārbaudes turnīrā Francijā.

LHF aicina vecākus sadarboties, aktīvi līdzdarboties un izmantot iespēju apmeklēt šo pasākumu, lai liktu pamatus savstarpējas izpratnes pilnām attiecībām.

Reģistrācija sāksies no 17.30, bet vecākiem vēl ir iespēja pieteikt savu dalību elektroniski, aizpildot pieteikuma formu šajā vietnē: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSctgf2axPq_PQfWjBmggtCC_M5v0E8-5YLAPCABlhRXA7Rh3w/viewform

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Varbūt pirmo reizi tāds pasākums un vecāku padomes izveidošana notiek hokejā. Daži citi treneri citos sporta veidos to jau izdarījuši pirms vairākiem gadiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+