×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.1°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
10. jūnijs, 2015
Drukāt

Pirmoreiz norisināsies brīvdabas pasākums “VIRGAfest Virgā”

Foto - LetaFoto - Leta

Virgas pagastā, Priekules novadā, Vārtajas senlejā, 13. jūnijā pirmo reizi norisināsies brīvdabas pasākums “VIRGAfest Virgā”, kuru organizē Liepājas mūziķis Ainars Virga, aģentūrai BNS pavēstīja Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Festivālam būs trīs daļas. Pirmajā daļā pa dienu uzstāsies bērnu ansambļi un jaunās grupas, pēc tam vakarā uzstāsies grupas “Credo”, “Colt”, “The Hobos”, “Pērkons”, “VHO” un citas. Festivālu pēc plkst.1 noslēgs deju mūzikas grupas “Transleiteri”, “Willow farm” un citas.

Rīkotāji uzsvera, ka “VIRGAfest” no citiem šīs vasaras festivāliem atšķiras ne tikai ar atrašanās vietu – starp divām upītēm, bet arī ar konceptu un mērķi. Festivāla mērķis ir ikvienu ģimeni, draugu un kolēģu pulku aicināt ieskandināt vasaru brīvā dabā. Festivāla zonā ierasties varēs jau no 12. jūnija.

Ainars Virga (1964, Liepāja) ir latviešu rokmūziķis, solists, ģitārists, grupu līderis un dziesmu autors. Mūzikā viņš darbojas kopš 1980. gada, darbojies grupās “Vabolītes”, “Corpus”, “Neptūns”, “Liepājas kvartets”, “Līvi”, “Riga”, “Liepājas brāļi” un “Virga Hard Orchestra”. No 1985. līdz 2012. gadam viņš bijis grupas “Līvi” līderis, daudzu hitu autors, aranžējis aptuveni 25 “Līvu” dziesmas simfoniskajam orķestrim. Virga rakstījis dziesmas bērniem, teātra izrādēm, dziesmas ar garīgo tematiku, kā “session” mūziķis piedalījies vairāku mākslinieku albumu ierakstos. 2014. gada aprīlī Virga izdevis pirmo soloalbumu “Dziesmas par dzīvi un mīlestību”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+