×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
26. septembris, 2014
Drukāt

Pirmoreiz notiks Latvijas bezšķirnes kaķu izstāde

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Dzīvnieku patversmes “Mežavairogi” piekto gadu pēc kārtas organizētajā vislatvijas adoptēto un patversmju dzīvnieku izstādē, šā gada 4. oktobrī, pirmo reizi Latvijā notiks bezšķirnes kaķu izstāde. Pasākums šogad norisināsies Rīgā, Skonto hallē un tajā adoptētie un patversmju suņi, kā arī bezšķirnes kaķi sacenstīsies par uzvarām daudzās nominācijās, piemēram: “Kāds saimnieks – tāds suns”, “Skatītāju balva”, “Suņu paklausības rallija uzvarētājs”. Pasākuma organizatori sola, ka bez balvas nepaliks neviens no izstādes dalībniekiem.

Piektā Latvijas adoptēto un patversmju dzīvnieku izstāde šogad notiks nevis, kā iepriekšējos 4 gadus ierasts, dzīvnieku patversmē “Mežavairogi”, bet gan Skonto hallē, vienlaikus ar dzīvnieku izstādi “Dzīvnieku pasaule”. “Uz izstādes norisi slēgtās telpās pārgājām, jo pasākuma jaunums – pirmā bezšķirnes kaķu izstāde, nevar noritēt brīvā dabā “Mežavairogos”. Priecē, ka nokļūšana līdz izstādei tagad būs ērtāka tiem dzīvnieku saimniekiem vai interesentiem, kuriem nav sava auto. Turklāt adoptēto un patversmju dzīvnieku izstādes norise reizē ar Skonto halles organizēto izstādi “Dzīvnieku pasaule” mums ļauj sagaidīt plašāku apmeklētāju loku nekā iepriekšējos gadus, tātad – lielākam skaitam patversmes dzīvnieku ir cerība tikt adoptētiem izstādes laikā,” stāsta dzīvnieku patversmes “Mežavairogi” vadītāja Danuta Priede.

Ikvienam suņa, kaķa vai cita adoptēta mīļdzīvnieka (jūrascūkas, šinšillas, seska, papagaiļa, bruņurupuča, u.c.) saimniekam, kurš ar savu mīluli vēlas piedalīties izstādē un tikt pie uzvarām un balvām, līdz 3. oktobra plkst. 18.00 iepriekš jāpiesaka sava dalība pa tālruni 29256261 (Sandra) vai e-pastu: patversme@mezavairogi.lv. Izstādes dalībnieku reģistrācija notiks arī uz vietas pasākuma dienas rītā, taču bez iepriekšējās pieteikšanās organizatori nevar garantēt dalību izstādē, jo četrkājaino konkursantu skaits būs ierobežots. Dalība 5. Latvijas adoptēto un patversmju dzīvnieku, kā arī 1. Latvijas bezškirnes kaķu izstādēs būs bez maksas (2 suņa pavadoņiem vai 1 kaķa pavadonim), pārējiem izstādes dalībniekiem no 4 gadu vecuma – ieejas maksa 2 eiro. Visiem dalībniekiem, ierodoties izstādē ar dzīvnieku, obligāti būs jāuzrāda dzīvnieka vakcinācijas apliecība ar derīgu vakcināciju pret trakumsērgu!

Izstādes norises laiks un vieta:

2014. gada 4. oktobrī plkst. 10.00 (reģistrācija līdz 12.00) – 17.30, Skonto hallē, Rīgā, E.Melngaiļa ielā 1a.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+