Mobilā versija
+5.6°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
15. decembris, 2015
Drukāt

Pirms 23 gadiem nozagta meitenīte izaugusi pati atklāj šo noziegumu

Foto no storyfox.ruFoto no storyfox.ru

Dzīve spēj pārsteigt. Gan labā, gan sliktā nozīmē. Lūk, neparasts, tomēr patiess stāsts par Džoju Vaitu, kurai nolaupīja meitiņu, kad viņa bija tikai trīs nedēļas veca.

1987. gadā Džoja atveda savu meitiņu uz kādu no Ņujorkas slimnīcām. Trīs nedēļas vecajai Karlīnei bija drudzis. Taču pēc tam notika kas baisāks.

Medicīnisko procedūru laikā slimnīcā uzturējās kāda nepiederoša sieviete Enna Petija, kura bija pārģērbusies par medmāsu. Viņa nozaga meitenīti un aizveda tālu no dzimtās pilsētas – sākumā uz Konnektikutu, vēlāk uz Džordžiju.

Karlīnas vecāki darīja visu, lai meitu atrastu. Taču ne solītā lielā atlīdzība atradējam, ne daudzskaitlīgi sludinājumi un flaieri ar fotogrāfijām nepalīdzēja. Viņiem atlika tikai lūgties un cerēt, ka reiz viņi tomēr savu meitiņu atradīs.

Un pēc 23 gadiem tas patiešām notika, tikai nu jau pieaugusī meita pati atrada vecākus. Netija, tā viņu nosauca nolaupītāja, 16 gadu vecumā sāka šaubīties, vai viņa patiešām ir savu vecāku bērns, jo redzēja, ka nelīdzinās nevienam no radiniekiem. 

Pievienot komentāru

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
Draugiem Facebook Twitter Google+