Mobilā versija
+1.1°C
Māra, Mārīte, Marita
Sestdiena, 25. marts, 2017
15. decembris, 2015
Drukāt

Pirms 23 gadiem nozagta meitenīte izaugusi pati atklāj šo noziegumu (1)

Foto no storyfox.ruFoto no storyfox.ru

Dzīve spēj pārsteigt. Gan labā, gan sliktā nozīmē. Lūk, neparasts, tomēr patiess stāsts par Džoju Vaitu, kurai nolaupīja meitiņu, kad viņa bija tikai trīs nedēļas veca.

1987. gadā Džoja atveda savu meitiņu uz kādu no Ņujorkas slimnīcām. Trīs nedēļas vecajai Karlīnei bija drudzis. Taču pēc tam notika kas baisāks.

Medicīnisko procedūru laikā slimnīcā uzturējās kāda nepiederoša sieviete Enna Petija, kura bija pārģērbusies par medmāsu. Viņa nozaga meitenīti un aizveda tālu no dzimtās pilsētas – sākumā uz Konnektikutu, vēlāk uz Džordžiju.

Karlīnas vecāki darīja visu, lai meitu atrastu. Taču ne solītā lielā atlīdzība atradējam, ne daudzskaitlīgi sludinājumi un flaieri ar fotogrāfijām nepalīdzēja. Viņiem atlika tikai lūgties un cerēt, ka reiz viņi tomēr savu meitiņu atradīs.

Un pēc 23 gadiem tas patiešām notika, tikai nu jau pieaugusī meita pati atrada vecākus. Netija, tā viņu nosauca nolaupītāja, 16 gadu vecumā sāka šaubīties, vai viņa patiešām ir savu vecāku bērns, jo redzēja, ka nelīdzinās nevienam no radiniekiem. 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. dzimšanas apliecinošību- kas tas tāds???

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+