Mobilā versija
Brīdinājums +6.0°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 25. aprīlis, 2017
15. decembris, 2015
Drukāt

Pirms 23 gadiem nozagta meitenīte izaugusi pati atklāj šo noziegumu (1)

Foto no storyfox.ruFoto no storyfox.ru

Dzīve spēj pārsteigt. Gan labā, gan sliktā nozīmē. Lūk, neparasts, tomēr patiess stāsts par Džoju Vaitu, kurai nolaupīja meitiņu, kad viņa bija tikai trīs nedēļas veca.

1987. gadā Džoja atveda savu meitiņu uz kādu no Ņujorkas slimnīcām. Trīs nedēļas vecajai Karlīnei bija drudzis. Taču pēc tam notika kas baisāks.

Medicīnisko procedūru laikā slimnīcā uzturējās kāda nepiederoša sieviete Enna Petija, kura bija pārģērbusies par medmāsu. Viņa nozaga meitenīti un aizveda tālu no dzimtās pilsētas – sākumā uz Konnektikutu, vēlāk uz Džordžiju.

Karlīnas vecāki darīja visu, lai meitu atrastu. Taču ne solītā lielā atlīdzība atradējam, ne daudzskaitlīgi sludinājumi un flaieri ar fotogrāfijām nepalīdzēja. Viņiem atlika tikai lūgties un cerēt, ka reiz viņi tomēr savu meitiņu atradīs.

Un pēc 23 gadiem tas patiešām notika, tikai nu jau pieaugusī meita pati atrada vecākus. Netija, tā viņu nosauca nolaupītāja, 16 gadu vecumā sāka šaubīties, vai viņa patiešām ir savu vecāku bērns, jo redzēja, ka nelīdzinās nevienam no radiniekiem. 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. dzimšanas apliecinošību- kas tas tāds???

Elegance 2017. Desmit piemēri izsmalcināta tēla radīšanaiElegance ir ļoti daudzslāņains jēdziens, kas ietver gan apģērba piegriezumu, gan izturēšanās veidu.
Paradīzes lauska. Ritas Našenieces mazie atklājumi Korfu salā (1)Britu kapsēta Korfu salā ir vieta, kurā dvēsele izlīdzinās ar pasauli. Ja esi Korfu un tieši Kerkiras pilsētā, mēģini atrast šo vietu. Tas nav grūti. Tikai nedodies turp barā un troksnī. Nekādu tūristu autobusu, lūdzu!
Draugiem Facebook Twitter Google+