Mobilā versija
+4.5°C
Urzula, Severīns
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
11. novembris, 2013
Drukāt

Pirms eksāmena CSDD

Foto - LETAFoto - LETA

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) ar jauniem video papildinājusi informāciju par sagatavošanās iespējām virtuālajā vidē vadīšanas eksāmenam C, BE un CE kategorijām.

Kopš augusta, kad CSDD izveidoja pirmos video par vadīšanas eksāmenu, šī sadaļa guvusi lielu klientu atsaucību, kļūstot par vienu no visbiežāk apmeklētajām CSDD mājas lapā.

Līdzās jau esošajām divām vadīšanas eksāmena daļām par transportlīdzekļa uzbūvi un figūru laukumu, vairākām kategorijām būtiski papildināta trešā daļa – par braukšanu ceļu satiksmē. Tā ir iespēja iepazīt vadīšanas eksāmenu, kas notiek reālos apstākļos. Šis eksāmena posms ietver dažādas satiksmes intensitātes un sarežģītības pakāpes ceļus apdzīvotās vietās, ārpus tām, kā arī patstāvīgo braukšanu, kur pretendentam ne mazāk kā piecas minūtes jāvada transportlīdzeklis pa paša izvēlētu maršrutu uz inspektora norādīto galamērķi. Kopējā braukšana ceļu satiksmē ilgst ne mazāk kā 25 minūtes.

Tātad nu ir pieejama plašāka un jaunāka informācija par dažādu kategoriju vadīšanas eksāmenu, kā arī video arhīvs:

• A kategorija: transportlīdzekļa uzbūve, figūru laukums un braukšana ceļu satiksmē;

• B kategorija: transportlīdzekļa uzbūve, figūru laukums un braukšana ceļu satiksmē;

• C kategorija: transportlīdzekļa uzbūve un figūru laukums;

• BE kategorija: iebraukšana gabarītvārtos un vilcēja – piekabes atkabināšana un sakabināšana;

• CE kategorija: iebraukšana gabarītvārtos un vilcēja – piekabes atkabināšana un sakabināšana;

• video arhīvs: dažādi ar ceļu satiksmi saistīti video.

Virtuālais vadīšanas eksāmens ir bezmaksas pakalpojums, kas noder gan topošajiem šoferīšiem pirms autoskolas un CSDD eksāmeniem, gan jau esošajiem braucējiem, lai atsvaidzinātu zināšanas par auto un drošu satiksmi. Informācija sagatavota, izmantojot CSDD eksāmenu auto.

CSDD mājas lapā ir arī iespējas sagatavoties vai pārbaudīt zināšanas teorētiskajam eksāmenam.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Atgriešanās pagātnē. Tālrunis džinsu mazajai kabatiņai!Latvijas uzņēmums "Evelatus" sācis tirgot jaunu, pašu radītu un neierasti maza izmēra tālruni "Evelatus Mini", stājoties pretī tālruņu tirgum, kurā nemitīgi arvien lielāku lomu ieņem viedtālruņi.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Pašmāju novatori izstādē "Riga Comm" rādīs piemēru un savus izgudrojumus3D printēšana, viedā atslēga, gudrais lietussargs un putnveida droni – izstādē "Riga Comm 2016"
Draugiem Facebook Twitter Google+