Mobilā versija
-2.2°C
Baiba, Barbara, Barba
Sestdiena, 3. decembris, 2016
11. novembris, 2013
Drukāt

Pirms eksāmena CSDD

Foto - LETAFoto - LETA

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) ar jauniem video papildinājusi informāciju par sagatavošanās iespējām virtuālajā vidē vadīšanas eksāmenam C, BE un CE kategorijām.

Kopš augusta, kad CSDD izveidoja pirmos video par vadīšanas eksāmenu, šī sadaļa guvusi lielu klientu atsaucību, kļūstot par vienu no visbiežāk apmeklētajām CSDD mājas lapā.

Līdzās jau esošajām divām vadīšanas eksāmena daļām par transportlīdzekļa uzbūvi un figūru laukumu, vairākām kategorijām būtiski papildināta trešā daļa – par braukšanu ceļu satiksmē. Tā ir iespēja iepazīt vadīšanas eksāmenu, kas notiek reālos apstākļos. Šis eksāmena posms ietver dažādas satiksmes intensitātes un sarežģītības pakāpes ceļus apdzīvotās vietās, ārpus tām, kā arī patstāvīgo braukšanu, kur pretendentam ne mazāk kā piecas minūtes jāvada transportlīdzeklis pa paša izvēlētu maršrutu uz inspektora norādīto galamērķi. Kopējā braukšana ceļu satiksmē ilgst ne mazāk kā 25 minūtes.

Tātad nu ir pieejama plašāka un jaunāka informācija par dažādu kategoriju vadīšanas eksāmenu, kā arī video arhīvs:

• A kategorija: transportlīdzekļa uzbūve, figūru laukums un braukšana ceļu satiksmē;

• B kategorija: transportlīdzekļa uzbūve, figūru laukums un braukšana ceļu satiksmē;

• C kategorija: transportlīdzekļa uzbūve un figūru laukums;

• BE kategorija: iebraukšana gabarītvārtos un vilcēja – piekabes atkabināšana un sakabināšana;

• CE kategorija: iebraukšana gabarītvārtos un vilcēja – piekabes atkabināšana un sakabināšana;

• video arhīvs: dažādi ar ceļu satiksmi saistīti video.

Virtuālais vadīšanas eksāmens ir bezmaksas pakalpojums, kas noder gan topošajiem šoferīšiem pirms autoskolas un CSDD eksāmeniem, gan jau esošajiem braucējiem, lai atsvaidzinātu zināšanas par auto un drošu satiksmi. Informācija sagatavota, izmantojot CSDD eksāmenu auto.

CSDD mājas lapā ir arī iespējas sagatavoties vai pārbaudīt zināšanas teorētiskajam eksāmenam.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+