Mobilā versija
+5.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
6. jūnijs, 2014
Drukāt

Par ko latviešu avīzes rakstīja 6. jūnijā pirms 100 gadiem

Foto - LETAFoto - LETA

Prāvas par peldu noteikumu neievērošanu jau sākas pie Majoru miertiesneša. Vakar miertiesnesis tiesāja Aleksandru Vasiļjevu (18 g.) un Kirilu Andrejevu (19 g.), kurus arestēja personīgi policijmeistars Verigo par peldēšanos bez kostīmiem Majoros, pretim jūras paviljonam. Abi vaļsirdīgi atzinās, ka pārkāpuši peldu noteikumus, kamdēļ miertiesnesis viņus sodīja katru ar 5 rbļ.

“Dzimtenes Vēstnesis” 1914.06.06.

Platone. Brīnumi. P. māju ap 65 gadus vecai atraitnei Š., kura sava kropluma dēļ no pagasta dabon labu pabalstu un jau savām vecuma dienām bija aizkrājusi kādu kapitāliņu, arī uzsmaidīja laime, t. i., bija izdevība saskatīties ar 19 gadus veco R., ar ko cerēja kopīgi nodzīvot savas vecuma dienas. Bet jauneklis vecenītes krājumam nodarīja galu un apmetās savā maizē, par ko Š. raud gaužas asaras.

“Latviešu Avīzes” 1914.06.06.

Pievienot komentāru

Aplamie apgalvojumi. Pēc intervijas ar Fātimu teoloģe par sievietes lomu islāmā (7)Pēc “LA” publicētās intervijas ar Līgu Fātimu Legzdiņu un “Latviešu mentalitāte sasaucas ar islāmu, prāto konvertīte Līga Fātima” lasītāji uzdeva jautājumus, vai
Draugiem Facebook Twitter Google+