Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
6. jūnijs, 2014
Drukāt

Par ko latviešu avīzes rakstīja 6. jūnijā pirms 100 gadiem

Foto - LETAFoto - LETA

Prāvas par peldu noteikumu neievērošanu jau sākas pie Majoru miertiesneša. Vakar miertiesnesis tiesāja Aleksandru Vasiļjevu (18 g.) un Kirilu Andrejevu (19 g.), kurus arestēja personīgi policijmeistars Verigo par peldēšanos bez kostīmiem Majoros, pretim jūras paviljonam. Abi vaļsirdīgi atzinās, ka pārkāpuši peldu noteikumus, kamdēļ miertiesnesis viņus sodīja katru ar 5 rbļ.

“Dzimtenes Vēstnesis” 1914.06.06.

Platone. Brīnumi. P. māju ap 65 gadus vecai atraitnei Š., kura sava kropluma dēļ no pagasta dabon labu pabalstu un jau savām vecuma dienām bija aizkrājusi kādu kapitāliņu, arī uzsmaidīja laime, t. i., bija izdevība saskatīties ar 19 gadus veco R., ar ko cerēja kopīgi nodzīvot savas vecuma dienas. Bet jauneklis vecenītes krājumam nodarīja galu un apmetās savā maizē, par ko Š. raud gaužas asaras.

“Latviešu Avīzes” 1914.06.06.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+