Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
19. jūnijs, 2014
Drukāt

Pirms Jāņiem pastiprināti kontrolēs maluzvejnieku rosību

maluzvejnieki

Valsts vides dienesta (VVD) inspektori pirmsjāņu laikā pastiprināti kontrolēs maluzvejnieku aktivitātes, aģentūrai LETA pastāstīja VVD Lielrīgas reģionālās pārvaldes vecākais inspektors Gints Zemitāns.

Jau pagājušajā naktī inspektori devušies reidā uz Babīti, uz Lielupi un Gāti. Uz rīta pusi no Gātes izcelti deviņi tīkli, kuru kopgarums bijis ap 400 metriem.

No tīkliem ir atbrīvoti aptuveni 70 kilogrami zivju – vimbas, brekši, līņi. Tomēr paši maluzvejnieki nav pieķerti, jo, iespējams, tie laikus pamanījuši izvietoto slēpni.

Vēlāk saņemta informācija par iespējamu maluzvejnieku tīklu atrašanos Gaujā. Inspektori kopā ar Valsts policijas darbiniekiem devušies uz norādīto vietu, taču tīkli nav atrasti – vien sagataves.

Zemitāns norādīja, ka pirmssvētku laikā maluzvejnieku aktivitātes tiks pastiprināti kontrolētas un gaidāmi vēl vairāki reidi.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +3.8
Alūksne -0.2
Daugavpils +3.3
Saldus +2.3
Liepāja +5.2
Jelgava +1.9
Ventspils +4.7
Limbaži +1
Madona +0.3
Rēzekne +0.7
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+