×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
22. augusts, 2014
Drukāt

Pirms jaunā mācību gada uzticības tālruņa speciālisti konsultēs pedagogus un vecākus (1)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Sagaidot jauno mācību gadu, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) no 25. līdz 31.augustam rīkos ikgadējo akciju “Uzticības tālrunis pedagogiem un vecākiem”, informē Labklājības ministrijā.

Akcijas laikā pedagogiem un vecākiem būs iespēja zvanīt uz VBTAI bezmaksas Bērnu un pusaudžu uzticības tālruni 116111 un saņemt konsultācijas un atbalstu sev aktuālos jautājumos saistībā ar psiholoģiskām problēmām attiecībās ar bērniem.

Ministrijā atzīmē, ka bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis ikdienā sniedz psiholoģisko palīdzību un atbalstu krīzes situācijās bērniem un pusaudžiem. Taču bieži vien psiholoģiskā palīdzība ir nepieciešama arī bērnu vecākiem un pedagogiem.

“Strauji tuvojoties jaunajam mācību gadam, arī šogad saņemam zvanus gan no bērniem, gan viņu vecākiem, kas ir pilni satraukuma un rūpju par to, kāds būs jaunais mācību gads. Vai problēmas, kas bijušas pagājušajā mācību gadā, turpināsies? Šīs akcijas ietvaros svarīgi sniegt psiholoģisku atbalstu tieši vecākiem un skolotājiem jaunā mācību gada ieskaņā, tā atvieglojot ar skolas gaitu atsākšanu saistītās problēmas. Protams, gaidīsim arī zvanus no bērniem,” norāda VBTAI Ģimeņu ar bērniem atbalsta departamenta direktore Amanda Vēja.

Uzticības tālruņa speciālisti atbildēs uz pedagogu un vecāku jautājumiem:

  • darba dienās no plkst.08.00 līdz plkst.23;
  • sestdienās no plkst.08.00 līdz plkst.22;
  • svētdienās no plkst.10.00 līdz plkst.22.

Uzticības tālrunis ir bezmaksas tālruņa līnija, zvanot gan no fiksētā, gan mobilā telefona.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Biezi neoficiälä audzumäte pieskata civilvìra meitas bërnu pati nezin kur
    tad turpinäs biezi jau div gsdus
    butu labs §im Te komentärs.

Draugiem Facebook Twitter Google+