Mobilā versija
+1.6°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
21. oktobris, 2015
Drukāt

Pirms kāzām būs jāmācās (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Šodien tiks atklāts informatīvs pasākums pašvaldību vadītājiem par pirmslaulību apmācību programmu personām, kuras vēlas reģistrēt laulību dzimtsarakstu nodaļā.

Pirmslaulību mācības paredzētas pāriem, kuri reģistrējušies laulību noslēgšanai dzimtsarakstu nodaļās. Programmas mērķis ir pievērst uzmanību ģimenei kā pamatvērtībai un veicināt atbalstu uzskatam, ka ģimenei jābūt balstītai laulībā. Mācību programmas ideja ir sniegt topošajām ģimenēm zināšanas un veidot izpratni par laulības tiesiskajiem, psiholoģiskajiem, ētiskajiem un sadzīves aspektiem. Apmācību programmā topošie laulātie pāri iegūs zināšanas un izpratni par laulības dzīves būtiskiem jautājumiem, kā arī saņems praktiskus padomus dažādām laulības dzīves situācijām. Pašlaik tiek apzinātas iespējas un turpmākā darbība apmācību programmas praktiskajai ieviešanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja? Nu, neies un nesarakstīsies, ja nebūs spiesta lieta.

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā?Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (5)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+