Mobilā versija
+2.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
20. aprīlis, 2016
Drukāt

Pirms kūrorta modei veltītas izstādes aicina uz vakariņām ar Aleksandru Vasiļjevu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

13. maijā plkst. 21 Liepājas muzejā, atklājot modes tērpu izstādi “Kūrorts. Mode. Liepāja”, varēs pavakariņot kopā ar pasaulslaveno modes vēsturnieku Aleksandru Vasiļjevu, pastāstīja muzejpedagoģe Astra Dzērve.

Izstāde “Kūrorts. Mode. Liepāja”, kurā pasaulslavenais modes mākslinieks un kolekcionārs Aleksandrs Vasiļjevs rādīs savu jaunāko kolekciju – kūrortu tērpus un aksesuārus Liepājas kūrorta vēstures kontekstā – Liepājas muzejā apmeklētājiem būs skatāma no 14. maija līdz 28. augustam.

Sarīkojumā pirms izstādes atklāšanas Liepājas muzejs aicina baudīt vakariņas, ko piedāvā viesnīcas “Eiropa City Amrita” restorāna “Oskars” šefpavārs Rolands Lukjanovs. Ēdienkartē būs Aleksandra Vasiļjeva iecienītie karpas un pīles gaļas ēdieni, kā arī tiem pieskaņoti vīni. Ielūgumus uz vakariņām iespējams iegādāties no 27. aprīļa viesnīcas “Europa City Amrita” reģistratūrā.

Savukārt 14. maijā plkst. 16 Liepājas Latviešu biedrības namā ikviens interesents aicināts uz Aleksandra Vasiļjeva lekciju “Kūrorta mode 100 gados”.

Pievienot komentāru

Dzīvoju sapnī. Saruna ar dizaineri un kostīmu mākslinieci Inesi OzoluGracioza un izsmalcināta kā saudzējams zieds, bet reizē – ļoti mērķtiecīga un darbīga.
Draugiem Facebook Twitter Google+