Mobilā versija
+3.9°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
8. aprīlis, 2014
Drukāt

Pirms Lieldienām Jēkabpili izrotā ar melnbaltām olām (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sagaidot Lieldienas, Jēkabpilī izvietoti vides objekti olu formā “Optiskās ilūzijas”, informē Jēkabpils pilsētas pašvaldības pārstāve Lāsma Skļarska.

Kopumā četri plastmasas vides objekti iegādāti no Liepājas SIA “Scan-Plast Latvia” un izvietoti Vecpilsētas laukumā. Ornamentus uz objektiem radīja divas profesionālas mākslinieces – Jolanta Ābele un Sanda Mālniece.

“Ar vienkāršu līniju palīdzību melnbaltie ornamenti pastiprina apjoma efektu un rada kustības iespaidu. Baltās un melnās krāsas klātbūtne akcentē mūsu pilsētas krāsainību. Baltā krāsa – saules gaisma, aktivizē snaudošos dzīvības spēkus simboliski tēlota, kā gaismas nesēja enerģija, savukārt melnā simbolizē materiālo pasauli, kas disciplinē un apstiprina. Krāsas nav izvēlētas nejauši, tās ir kā divas galējības, kuru savienojumā gūta maksimāla harmonija,” skaidro vides māksliniece Mālniece.

Vides objekti pašvaldībai izmaksājuši 990 eiro, ieskaitot izmaksas par piegādi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Labi, ka ir ar ko izrotāt, bet “Laimas” veikalos uz lieldienām var dāvanai nopirkt pērno ziemassvētku kalendaru. Ļoti operatīvi darbojas.

  2. K’art’ejais stulbinGS.

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (34)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+