Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
8. aprīlis, 2014
Drukāt

Pirms Lieldienām Jēkabpili izrotā ar melnbaltām olām (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sagaidot Lieldienas, Jēkabpilī izvietoti vides objekti olu formā “Optiskās ilūzijas”, informē Jēkabpils pilsētas pašvaldības pārstāve Lāsma Skļarska.

Kopumā četri plastmasas vides objekti iegādāti no Liepājas SIA “Scan-Plast Latvia” un izvietoti Vecpilsētas laukumā. Ornamentus uz objektiem radīja divas profesionālas mākslinieces – Jolanta Ābele un Sanda Mālniece.

“Ar vienkāršu līniju palīdzību melnbaltie ornamenti pastiprina apjoma efektu un rada kustības iespaidu. Baltās un melnās krāsas klātbūtne akcentē mūsu pilsētas krāsainību. Baltā krāsa – saules gaisma, aktivizē snaudošos dzīvības spēkus simboliski tēlota, kā gaismas nesēja enerģija, savukārt melnā simbolizē materiālo pasauli, kas disciplinē un apstiprina. Krāsas nav izvēlētas nejauši, tās ir kā divas galējības, kuru savienojumā gūta maksimāla harmonija,” skaidro vides māksliniece Mālniece.

Vides objekti pašvaldībai izmaksājuši 990 eiro, ieskaitot izmaksas par piegādi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Labi, ka ir ar ko izrotāt, bet “Laimas” veikalos uz lieldienām var dāvanai nopirkt pērno ziemassvētku kalendaru. Ļoti operatīvi darbojas.

  2. K’art’ejais stulbinGS.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+