×
Mobilā versija
+12.8°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
4. aprīlis, 2016
Drukāt

Pirms Literatūras gada balvas pasniegšanas notiks LALIGABA prozas lasījumi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien 8. aprīlī plkst. 18 Kaņepes kultūras centrā notiks Latvijas Literatūras gada balvas (LALIGABA) prozas lasījumi, kuros piedalīsies spilgtāko 2015. gadā klajā laisto prozas un tulkojumu grāmatu autori – Māris Bērziņš, Vladis Spāre, Inga Žolude, Guntis Berelis, Sabīne Košeļeva, kā arī tulkotāji – Maima Grīnberga, Inga Karlsberga un Halina Lapiņa.

Pasākumu vadīs rakstnieks Osvalds Zebris, par muzikālajām starpspēlēm rūpēsies mūziķis Rihards Lībietis. Ieeja pasākumā bez maksas.

Latvijas Literatūras gada balva ir nozīmīgākais gada notikums literatūras nozarē Latvijā, kas nodrošina literāro darbu profesionālu izvērtējumu un atzinību izcilākajiem darbiem, kas gada laikā nākuši klajā Latvijas rakstniecībā. Par balvas norisi kopīgi rūpējas Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja un Latvijas Rakstnieku savienība.

Balvas ieguvējs katrā no nominācijām tiks paziņots un apbalvots noslēguma ceremonijā 21. aprīlī plkst.18 Spīķeru koncertzālē. Balvas ieguvēji katrā nominācijā saņems naudas balvu un balvas simbolisko veidolu – LALIGABA lampu, ko veidojusi dizaina studija “MĀJO”, iemiesojot ideju par grāmatu kā gaismas simbolu. Apbalvošanas sarīkojumā tiks pasniegta arī virkne LALIGABA atbalstītāju balvu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+