Ekonomika
Darbs un nauda

Pirms pieteikšanās ātrajam kredītam internetā0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto Fotolia

Katram dzīvē var pienākt situācija, kad ir nepieciešami papildus līdzekļi. Neatkarīgi no tā, kam tie ir paredzēti, mūsdienās ir daudz un dažādas iespējas kā salīdzinoši ātrā veidā iegūt nepieciešamo naudas summu – ātrie kredīti , kredītlīnija, patēriņa kredīti izmantotajiem papildus naudas iegūšanas veidiem ir pieteikšanās ātrajam kredītam internetā, tomēr pastāv būtiskas lietas, kas būtu jāņem vērā pirms šāda soļa izdarīšanas.


Šajā nozarē ir vairāk kā viens aizdevējs

Kā jebkurā nozarē, arī šajā pastāv ļoti daudz uzņēmumu, kas piedāvā patērētājiem pieteikties ātrajam kredītam internetā. Lai pieņemtu pareizāko lēmumu par piemērotāko aizdevumu, ir nepieciešams apskatīt vairāku aizdevēju piedāvājumus, turklāt ne tikai attiecībā uz procentu likmju lielumiem, bet arī, piemēram, klientu atsauksmēm.

Ātrajam kredītam internetā ir vairākas priekšrocības

Ātrie kredīti ir ieguvuši tik lielu popularitāti, jo, salīdzinot ar tradicionālajiem kredītiem bankās, tie ir:

* Ātri iegūstami – kredīta pieteikuma anketas izskatīšana notiek apmēram 10 minūšu laikā;
* Viegli noformējami – ātro kredītu aizdevēji ir izstrādājuši lietotājam ērtu un vieglu kredīta noformēšanas procedūru, aizpildot kredīta pieteikuma anketu internetā;
* Bez nodrošinājuma – lai pieteiktos ātrajam kredītam internetā, nav nepieciešams galvojums vai ķīla.

Uzmanīgi – aizņemoties nepārdomāti, ir viegli nonākt nepatikšanās

Viens no ātro kredītu mīnusiem ir tas, ka cilvēki tos izmanto nepārdomāti, aizņemas nepārliecinoties par savām iespējām atmaksāt, tādēļ tie nonāk vēl lielākās finansiālās problēmās nekā pirms tam. Lai no tā izvairītos, ir jābūt skaidram mērķim, kāpēc ātrais kredīts ir nepieciešams, un plānam, kā tas tiks atmaksāts noteiktajā termiņā.

Pieteikšanās ne tikai internetā

Šobrīd ātrajiem kredītiem ir iespējams pieteikties ne tikai internetā, bet arī:

* Telefoniski, zvanot uz aizdevēja klientu apkalpošanas centru;
* Aizņemoties atkārtoti, aizdevumam var pieteikties ar SMS starpniecību;
* Aizdevēju filiālēs;
* Atsevišķi aizdevēji piedāvā aizpildīt kredīta pieteikuma anketas arī, piemēram, lielākajās Latvijas Pasta nodaļās vai kādā no lielveikalu informācijas centriem.

Pieteikšanās internetā ir ātrākais un ērtākais veids kā iegūt nepieciešamos līdzekļus, tomēr neskaidrību gadījumā var noteikti vērsties arī kādā no filiālēm vai zvanīt pa tālruni.

Cik lielu summu aizņemties?

Lielākā daļa ātro kredītu izsniedzēju piedāvā aizdevumus līdz 300 eiro uz 30 dienām. Bet viens no svarīgākajiem faktoriem, kuru ir nepieciešams ņemt vērā ir – aizņemties tikai tik, cik reāli nepieciešams, arī tad, ja kreditors ir gatavs piešķirt lielāku aizdevumu. Šī principa ievērošana padarīs vieglāku kredīta atmaksu.

Ātrajam kredītam ir būtiskas priekšrocības, un šis aizdevuma veids ir kļuvis par neatņemamu kreditēšanas pakalpojumu klāsta daļu, kas liecina par to, ka atbildīga un pārdomāta šādu pakalpojumu izmantošana var būt un ir nepieciešama dažādās dzīves situācijās.

LA.lv