Horoskopi un mistika
Ezoterika

Pirms Suņa gada atnākšanas attīries pats un parūpējies par citiem0

Brīdi pirms Zemes suņa gada sākšanās svinībām, kas pēc Mēness kalendāra notiks 15. februārī pl. 23:05, ir laiks maģiskajiem rituāliem. Lai veiksmīgi sagaidītu jauno gadu, ir godam jāpavada Gaiļa gads.

Svarīgākie darbi 14. februārim:

Atbrīvojamies maksimāli no krāmiem un pievēršamies mājas tīrīšanai

Melnā miskastes maisā savācam 27 nederīgas lietas un izmetam ārā tur, kur tajā un nākamajā dienā vairs neiesim garām.

Mazgājam māju ar ūdeni, kam piejaukts nedaudz terpentīna vai sāls. Pēc mājas tīrīšanas izmetam ārā visas slotas un lupatas.

Tīrot māju, atbrīvojas no visa vecā un liekā, kas pa gadiem ir sakrājies, lai, sākoties jaunajam gadam, var mājā ielaist Jaunā gada laimi.

Ledusskapja īpašā tīrīšana. Tas savā ziņā simbolizē labklājību.

Dedzinām sveces, kadiķus, skandinām zvaniņu. Sākam no mājas ārdurvīm un stūros no augšas uz leju.

Ieejam sāls vannā vai noskalojamies dušā.

Saistītie raksti

Atrisinām strīdus un pārpratumus ar visiem – ģimeni, draugiem, radiem vai vienkārši paziņām. Protams, ja šādi pārpratumu vai strīdi ir.

Naudas maka iztīrīšana, vecā nomaiņa.

Baltās lapas rakstīšana, kur minam visu, ko nevēlamies, lai pārnestu uz jauno gadu. Uz baltas lapas sarakstām visu, no kā gribam tikt vaļā un kas mūs iepriekšējā gadā traucējis: bailes, dusmas, kādas personīgās neveiksmes, citu cilvēku attieksme, nespēja organizēt savu laiku – jebko, no kā vēlamies tikt vaļā. Raksta tikai uz vienas lapas puses. Var izmantot vairākas lapas. Tad lēnām pārlasām, atvadāmies, aizmirstam, saplēšam, sadedzinām un noskalojam WC.

LA.lv