Latvijā
Rīga

Pirms Vanšu tilta veidojas lieli sastrēgumi; uz Salu tilta lēna satiksme 0

Lai uzbrauktu uz Vanšu tilta Rīgā, virzienā no Pārdaugavas uz centru, autovadītājiem šorīt jābūt ļoti pacietīgiem, jo tuvējās ielās izveidojušies lieli sastrēgumi. Arī uz Salu tilta satiksme no rīta bija krietni lēnāka nekā ikdienā, novēroja aģentūra LETA.

Piemēram, Raņķa dambis, kas savieno Balasta dambi ar Valdemāra ielu, virzienā uz Vanšu tiltu ir pilnībā aizpildīts ar automašīnām.

Tikmēr Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) apkārtnē, kur šodien un rīt paredzēti galvenie Austrumu partnerības samita pasākumi un tādēļ noteikti ievērojami satiksmes ierobežojumi, pagaidām būtiski sastrēgumi neveidojas.

Kā novēroja aģentūra LETA, daži autovadītāji gan, visticamāk, nav informēti par satiksmes ierobežojumiem un mēģina uzbraukt uz Akmens tilta, taču policisti automašīnas novirza pa Uzvaras bulvāri prom no centra.

Arī tuvējās ielās, kurās samita dēļ nav noteikti satiksmes ierobežojumi, šorīt automašīnu ir mazāk, nekā parasti šajā laikā.

Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki ir pilnībā slēguši Trijādības ielu, lai gan izpilddirektora rīkojums paredz, ka šī iela jāslēdz vien posmā no Staraja Rusas ielas līdz Kuģu ielai, savukārt posmam no Staraja Rusas ielas līdz Raņķa dambim vajadzētu būt brīvi pieejamam.

Kā novēroja LETA, RPP darbinieki šorīt autovadītājiem neļāva nogriezties no Raņķa dambja uz Trijādības ielu. Tikai pēc aģentūras LETA jautājuma, kādēļ šajā ielas posmā transportlīdzekļi netiek ielaisti, pašvaldības policisti autovadītājiem sāka uzdot jautājumus, kāpēc viņi grib nogriezties no Raņķa damja uz Trijādības ielu.

Saistītie raksti

Uz Salu tilta virzienā no Pārdaugavas uz centru satiksme ir daudz lēnāka nekā ikdienā šajā laikā. Automašīnu uz tilta ir daudz vairāk, līdz ar to sastrēgumi ap plkst.7.30 sākās jau Mūkusalas apļa rajonā, novēroja LETA.

Kā ziņots, šodien un rīt Rīgā notiek viens no svarīgākajiem prezidentūras ārpolitiskajiem augsta līmeņa pasākumiem – Austrumu partnerības samits, kura dēļ galvaspilsētā ir noteikti ievērojami satiksmes ierobežojumi.

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
Divu negadījumu dēļ apgrūtināta satiksme Pārlielupē Jelgavā
4 stundas
LA
LA.lv
Latvijā
Maznodrošinātie un pensionāri risina juridiskas problēmas ar studentu palīdzību
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
ST ierosināta vēl viena lieta par pāreju uz mācībām latviešu valodā 1
5 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

DK
Dace Kokareviča
Latvijā
“Šiva*, atkāpies no Vanagkalna!” Būt vai nebūt Zemes enerģiju parkam Baldonē?
2 stundas
LA
LA.lv
Latvijā
VIDEO. Bijušais policists pārsūdz spriedumu: noliedz vainu zēna notriekšanā
31 minūtes
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Valsts pirmie simt gadi ir līdz malām pierakstīta lappuse
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
“Boeing” nav sniedzis ziņas par potenciālu tās jaunākās lidmašīnas bīstamību
18 minūtes
LE
LETA/LA.lv
Sports
Meija turpina mest – “Dinamo” pirmo reizi sezonā trīs uzvaru sērija!
1 stunda