×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
1. oktobris, 2014
Drukāt

Šī vēlētājiem būs izšķiršanās liela melīguma fonā. Saruna ar Solvitu Āboltiņu (80)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

“Latvijas Avīzē” viesojās “Vienotības” partijas līdere, Saeimas priekšsēdētāja SOLVITA ĀBOLTIŅA. Ar viņu sarunājās Voldemārs Krustiņš, Guntars Kļavin­skis, Māris Antonevičs un Egils Līcītis. Saprotams, ka par vēlēšanām.

V. Krustiņš: – Vēlēšanu nedēļā šķiet, ka partija “Vienotība” varētu saglabāt valdošo koalīcijas lomu arī 12. Saeimā. Diez vai pēdējā brīdī uzradīsies konkurenti, kas piedāvās sevi par kvalificētiem un politiski spējīgiem rīkoties, šajā ziņā izkonkurējot “Vienotību”. Jautājums ir par nākamo valdību, cik vietas jūs dosiet koalīcijas partneriem? Ievērojamā politiķa Kalvīša vārdiem runājot – pārējiem ir tikai klātbūtnes loma, amatus viņi saņem, cik valdošie atmet. Vēl viens nezināmais parādījies Piebalga kunga personā. Bija stingri iedzīts mietiņš, kurai kundzei jākļūst par premjeri, bet nu steidzīgi pieņēmāt partijā nozīmīgu Eiropas līmeņa spēlētāju Piebalgu. Tātad jautājums – vai valdību noformēs pēc sākotnējiem noteikumiem ar Straujumu priekšgalā? Un vēl viens jautājums – ko plāno pati Āboltiņas kundze? Nākamvasar tuvojas Valsts prezidenta vēlēšanas…

S. Āboltiņa: – Sākšu ar to, ka neviens politisks spēks nedrīkst dzīvot augstprātībā un iedomībā, ka vēlēšanu rezultāti nedēļu iepriekš jau zināmi un nolikti. Man ir piektais starts vēlēšanās, bet tādu uzbrūkošu melu un ķengu kampaņu kā šoreiz nebija nācies piedzīvot. Tas arī nebija redzēts, ka tik izteikti iezīmētos divas koalīcijas. Vienā stāv daļa jaundibināto sīkpartiju un pastāvošā koalīcija – par 1918. gada Latvijas Republikas dibinājuma mantojumu un mūsdienīgo orientāciju uz eiropeiskām vērtībām, par val­stiskajām un cilvēciskajām vērtībām, ko mēģinājām ierakstīt Satversmes preambulā. Otrā pusē ir koalīcija, ko pārstāv “Saskaņa”, Sudrabas partija, un to gatavi atbalstīt arī bijušie premjeri.

Šī vēlētājiem būs izšķiršanās lielas dezinformācijas, melīguma fonā, kāds valda politiskajā telpā. Uz bankas “Citadele” pārdošanu būvēt kampaņu šķiet tik viegli un saprotami, jo tikpat kā katrs cilvēks, ģimene bijusi iesaistīta vai cietusi tajās finanšu krīzēs, ko Latvija pieredzējusi kopš bankas “Baltija” laikiem, arī Krājbankā, viltus brīdinājumos par naudas maiņu. Tas bijis ļoti satraucoši, tāpat kā daudzviet notikusī “prihvatizācija”, valsts mantas pievākšana.

Tagad valdība mēģina rast risinājumu “Citadeles”, bijušās “Parex bankas” iespējami labākai tālākai darbībai, un arī ar šo cilvēkus var viegli ietekmēt. Es aicinātu skatīt, kas ir cilvēki – notiekošā procesa kritiķi, kas stāv aiz viņiem un kādi ir patiesie nolūki, uzkurinot emocijas. Komercdarījumos ne visa informācija ir atklāti pieejama, taču jau šobrīd valdība nosaukusi otru līgumslēdzēju pusi – investorus no ASV. Vēl nesen saņēmu apstiprinājumu no ASV vēstnieka, kad viņš atvadu vizītē vēlreiz atkārtoja, ka amerikāņu karavīri Latvijā uzturēsies tik ilgi, cik nepieciešams, lai mēs justos droši. Un bankas pirkšana ir nākamais amerikāņu ieguldījums, lai mums būtu droša finanšu sistēma, lai tā pa lielai daļai netiktu kontrolēta tikai no Krievijas. Ir cilvēki, kas tam pretojas, grib pēc iespējas vairāk Krievijas naudas ietekmes mūsu banku sektorā. Ir mediji, kas apgalvo, ka par šīm lietām tiekot melots. Esmu par brīvu viedokļu paušanu, ko nosaka Satversmes 100. pants, un arī politiķim ir ne vien tiesības, bet arī pienākums informēt, izteikt sabiedrībai bažas par varbūtējām mahinācijām un provokācijām un to, kas aiz tā stāv. Pašlaik nevarēšu uzrādīt avīzes “Diena” reģistrācijas apliecību, kur melns uz balta ierakstīti tās patiesie īpašnieki, lai katrs saprastu, kas stāv aiz vēlmes uzbrukt ASV investoriem un kam ir interese aizstāvēt nākamo pretendentu, potenciālo “Citadeles” pircēju no Krievijas, bet es ceru, ka nākamā Saeima būs gan tik drosmīga, gan vēlētāju gudri izraudzīta starp manis minētajām divām koalīcijām, ka spēsim pieņemt lēmumu, ar ko atklās mediju īstos saimniekus – īpašniekus.

Pievienot komentāru

Komentāri (80)

 1. kamēr bidla cīnās par savu valodu un savām dižajām vērtībām -vieni par latviskām, otri -par krieviskām, tikmēr veči lietas bīda….
  Rezultatā -tauta nabadzīga ,tai ,taču,pietiek ar garīgajām vērtībām, bet neliela daļa dzīvo zaļi ,tā teikt – bauda dzīvi ar pilnu krūti.

 2. Spriežot pēc daļas komentu- Āboltiņa vainīga pie visām Latvijas nelaimēm… Manuprāt ,vainīgi esam paši – gan latvieši ,gan krievvalodīgie,ka nespējam radīt spēcīgu kreiso partiju ,kas varētu konkurēt ar labējiem.
  Diemžēl, pie mums partijas dalās latviskās un krieviskās. Latvieši- labējās partijās, krievi- kreisās. Kā vieniem tā otriem galvenais – par savu valodu,savām dižajām kultūras vērtībām .krieviem plus vēl pilsonība, kuru vajagot visiem uzdāvināt…
  Tad nav ko gauzties par to ,ka esam nabadzīga valsts.

 3. Intrigu vācelīte konkurences apstākļos Atbildēt

  Zaglis sauc – ķeriet zagli.
  Intrigante Bumbiertiņa gaužas par intrigu vērpšanu (proti, sekmīgi skolnieki-sekotāji, kas kļūst par konkurentiem – rižikai netīk)!
  Kādu to politisko klimatiņu 5 sasaukumos izlolojusi tāds nu Te ir.

  Bet nu uz šo nejauko politklimatu raujas ar visām četrām, pat Dālderi iztirgojot. Laikam pašaizsardzības instinkti ieklemējuši… vai arī kaut ko tautai tomēr nestāsta

 4. Āboltiņai, ka pasaka acīs taisnību, ir melu un ķengu kampaņa. Ko sēji, to pļāvi un tauta labāk redz viņas īsto seju!

 5. Kārtējais Āboltiņas savārstījums…….riebjās lasīt šos melus!

 6. АМЕРИКАНСКИЙ “ЖЕЛЕЗНЫЙ КОНЬ” УЖЕ ТОПЧЕТ ЗЕМЛЮ ЛАТВИИ !

  В порту Вентспился разгрузились военнослужащие, танки и прочая техника американского подразделения “Железный конь”! Оттуда – в Адажи,под Ригу.Почему и для чего янки оказались в Прибалтике?
  …Некоторых латышей явно затрясло,когда русские Донбасса взялись с оружием в руках отстаивать свои права,в том числе и на родной язык. “Недочеловеки”,так назвал их премьер Яценюк. Чего их жалеть? И войска захватившей власть на Украине хунты, с русскими не церемонились.Авиация и артиллерия безжалостно бомбили жилые дома,школы,детсады.Гибло мирное население: сотни стариков, женщин и детей.Попавших в плен жестоко пытали. Потом расстреливали.Десятки захоронений обнаружили на освобожденных от украинской армии землях.
  Наскоро присыпанные лежали и беременные женщины,и пожилые люди, и молодые люди – всех их заподозрили в сочувствии к ополченцам. Не напоминает это времена фашизма? Приглашенная комиссия ОБСЕ,в том числе представитель Латвии Граудиньш,это засвидетельствовали.
  Надо отдать должное,Россия не осталась в стороне,не бросила соотечественников в беде. К ополченцам приехали специалисты,прибыли добровольцы из России и даже Франции и Испании.Появилось и тяжелое вооружение. Отпор повстанцев усилился, они перешли в наступление.И пыл украинских армейцев сдулся. Побежали они прочь с Донбасса,бросая амуницию,танки,БТРы.
  Вот и всполошились от страха некоторые латвийские интеллигенты, политиканы, правящая верхушка. Как же они заныли, заверещали…Кинулись в ножки с просьбой о защите – к хозяину дяде Сэму. Знает кошка,чье мясо съела,говорит старая пословица! Бояться правящим есть чего.Они поняли,что может и к ним придти расплата. Ведь больше 20 лет они беспардонно помыкали и унижали русских. Создали свой апартеид – “негражданства”.И страх,что подобно повстанцам на Донбассе,местные русские тоже вспомнят о своих правах, заставил их со стенаними обратиться с просьбой прислать в Латвию американские войска.
  … И вот они теперь здесь,бравые янки,привыкшие везде чувствовать себя хозяевами.Некоторое время назад они уже показали себя в том же Вентспилсе,когда пришел туда крейсер ВМС США “с дружеским визитом”. Моряки вели себя на улицах и ресторанах так нагло и бесцеремонно,что мэр города с просьбой урезонить “дружеских визитеров” обратился в Сейм Латвии и посольство США.
  Особенно хорошо “американских друзей” помнят японцы,на Филиппинах,в Индокитае,Ираке,Ливии.И,судя по прессе, нигде не оставили доброй памяти.Какие следы копыт оставит в Латвии американский железный конь? Ему надо только освоиться на пастбищах своего покорного сателлита.

 7. Egons понял : все беды Латвии – от правления латышей!

  Не поздоровится латышу Эгону из-за его размышлений по YouTube! В Латиии не приветствуют инакомыслие. А Эгон прозрел и думает не так,как надлежит.Он задавался вопросом,почему так хреново живется в Латвии,почему враждуем с Россией,и почему над ним вертятся самолеты НАТО…Ответы лежат на поверхности!
  С начала 90-х годов власть захватили латыши.Чтобы не было конкуренции,они быстро приняли закон,ставящий русских в бесправное положение.Тем самым и предали их,также боровшихся за независимость Латвии.Несмотря на все договоренности о равных правах всех национальностей.
  По их разумению,при прочих равных условиях и правах русские быстро займут ключевые посты.Они,возможно, полагали,что русские лучше ориентируются в правлении,руководстве,экономике,более расторопны и энергичны.Естестевенно,латыши будут “отодвинуты” с теплых мест. Вот этого они панически боялись. Ярое сопротивление русскому языку – из той же оперы.
  Пример Риги с русским мэром – неплохой аргумент.Все двадцать лет,что столицей руководили латыши,город хирел, превращался в зачуханное городище…Куда при их власти девались деньги на благоустройство,на ремонт улиц,социальную поддержку и строительство..? Канули в бездонную яму..? То же самое происходит и со страной в целом. Сравним медицину,образование,экономику..? Да просто небо и земля! Куда на эти нужды деваются деньги? А какие пенсии у людей? Сравните их с астрономическими зарплатами и бонусами “жирных котов и кошек”,что нынче при власти! При Ушакове город преобразился.И социальные дома появились для очередников,и улицы ремонтируются,и снег зимой убирается не к концу дня,а самого утра…Немало,немало еще недоработок,недостатков…Однако,сколько ж перемен…Сравним с временами правления здесь ДННЛ,когда даже снег не вывозился,а сваливался на Привокзальной площади.
  Правящие,особено из национальных партий – пугают Россией.Смотрите,на чем строит свою превыборную кампанию Аболтыня…На ее взгляд,главное опорочить,соперницу – Судрабу Ингуне.Дескать ,та опасна,она близка к России!! Да по-настоящему опасны для Латвии бездари, пришедшие к власти,все эти демагоги из ДННЛ,”Единства”.Какими заслугами перед народом прославились все эти годманисы,калвитисы,репше, прочие бездари и рвачи?Куда о ни завели страну? К экономическому падению”Теперь пожинаем плады! Жизненный уровент населенимя – ниже плинтуса, не лучше Румынии и Болгарии(а вспомните советские времена!).А налоги! Каких только нет!! Придумали даже налог за землю под многоквартирными домами. Земли же эти втихаря скуплены людьми,близкими к власти! В их карманы и текут барыши.
  Потому-то они не и не бедствуют! Посмотри,Эгон на чем ездят нынение правители,чиновники,коих стало вдвое больше чем при сровестской власти.А где живут? У них шикарные хоромы и особняки,шикарные машины,шикарная жизнь..А простое население..?Об этом ли мечтали латыши во времена “Атмоды”?
  Так куда смотрит латышский электорат..?Такое впечатление,что только в телепрограммы LNT,где нескончаемо талдычат о плохих русских,которых нельзя допускать к власти. И о чем он,напуганный латвийскими правителями, думает? О том, почему сбежали из Латвии сотни тысяч людей? Верят по-прежнему в гений правления правящих латышей? О том,чем нынче гордиться Латвии
  или могут ли гордиться нищей страной латыши? Об этом они мечтали в 80-х годах во времена “Атмоды”? Вряд ли…Они по-прежнему верят прессе, и редкие из них осмысливают жизнь, подобно Эгону.
  Сегодня пресса усиленно муссирует украинскую тематику,особенно,Закон о люстрации.Как бы он выглядел в Латвии? Ведь большинство правящих были коммунистами,проповедовали учения Маркса, во времена оккупации.Теперь они врезапно стали другими? Вся их нынешняя жизнь говорит о другом.
  Мусорные варианты с тактим депутатами были бы здксь в самый раз.
  Сегодня перед выборами они опять обещают сказочные времена.Очередное вранье.Уж латвийцам давно это надо понять! Мэр Риги Ушаков на фоне этих бездарей выглядит толковым и перспективным новым политиком. При нем Рига преобразилась.Возводится социальное жилье,ремонтируются улицы,зимой регулярно вывозится снег!
  Латыш Эгон задумался,за кого голосовать.Задумаются ли другие латыши?

 8. iztiriet savu Vienotibu no tadam personam ka Zakis un tiem lidzigiem!Naks Sudraba nekada melosana un locisanas netiks piedota!

 9. Tikai par Nacionālo apvienību! Atbildēt

  Par Vienotību nedrīkst balsot – paskatieties, kādu zagli viņi tikko iekļāvuši Vidzemes sarakstā – bijušo Ogres mēri – izsaimniekotāju, kas iepriekšējās vēlēšanās biedrojās ar “Par Labu Latviju” izdzimteņiem! Vienotība ir vistīrākā Tautas partijas reinkarnācija!

 10. nu jā politiķu paraugs-kura izmanto savu amatu sevis pašas labumam,kas ar likumu ir aizliegts…..princese rižā uz nodokļa maksātaju rēķina zīmi pieliek pie mājas ,jo redziet baidās par savu drošibu….nost ar šo parazītu

 11. Neviens cilvēks nav ideāls, tomēr Āboltiņai ir politiķa talants. Ja gribam saglabāt valsti un latviskās vērtības, tad ir jābalso par NA un V. Pārējie visi vairāk vai mazāk ir populisti un pašlabuma meklētāji.
  Bet piemēram “Saskaņa” vispār grib mainīt ģeopolitisko orientāciju un tas vēlētājam ir jāsaprot. Nevieš uzticību arī Sudrabas partija, kas vēl nav pabijusi politikā, bet jau sola debesu brīnumus. Tas liecina gan par situācijas neobjektīvu vērtējumu, gan populismu.

  • politiķis ir pretīgi augstprātīgs, nicina vēlētājus, nedomā par cilvēkiem, nedz arī par valsti, bet tikai par savām interesēm,tukšvārdīgi un klaji demagoģiski vāvuļojot par “valsts fiskālo…”, tad diezin vai tāds ir tas politiķis, kuru vēlos redzēt Saeimā!

 12. NA un Vienotība ir tie, kuriem var uzticēties. ZZS, pateicoties Hūtes aktivitātēm – diemžēl apšaubāma. Nevajag aizmirst, ka valstij vienmēr nāksies pieņemt nepopulārus lēmumus. Tātad, ja mēs sasummejam vienā vietā tikai tos, izlaižot pārejo, tad var saskicēt visdrūmākās ainas. Tāds skatiens vairāk raksturo to kas uzstājās tādā veidā nevis valdošo kaolīciju. Laba audzināšana prasa, lai sākumā atzīmē pozitīvo un pēc tam ķerties pie trūkumiem. Bet, ja nu jūs vispār nesaskatiet neko pozitīvu vispār, tad jūs esat akls!

  • bet melotībai ar tās “kamparspirtu tumbočkām”, “mašīnu zaķīšiem”, “gruzīnu tostbraucējiem”, “bukandombrovsku parādbiznesu”, “bākuguņdemagogsolvitiņām” un vēl, un vēl, un vēl, ticēt var vismazāk!!!

 13. Tie taču visi ir tie paši (izņemot vienīgi Ingunu Rībenu,kas pārgājusi uz NA),kas 2009.gadā,pārkāpjot Satversmi,ar savu “par”balsojumu samazināja vēl vairāk pat pensijas zem iztikas minimuma un bērnu pabalstus,desmit latu ģimenes valsts pabalstu ieskaitot;apgrieza algas
  mediķiem,skolotājiem,policistiem un ugunsdzēsējiem! Tie paši,kas 2010.gadā,krīzes laikā,nobalsoja par algas griestu atcelšanu saviem padomniekiem,apcirpa pat 45 latu garantēto minimālo ienākumu,dubultoja algas valsts uzņēmumu valdēm,nobalsoja par eiro ieviešanu bez referenduma,nerēķinoties ar 68% iedzīvotāju gribu,un “trekno gadu” padomju atjaunošanu valsts uzņēmumos no 2016.gada.

  • Pāreja uz eiro, bij ļoti liels sasniegums. Nekāda tautas nobalsošana te neprasās lai kā sitās histerijā mūsu nedraugi. Loti svarīgi šodien pārdot Citadeles filiāli tā, kā te izskanēja. Tas padarīs mūsu finansu sistēmu daudz elastīgāku. Ne jau tā patās Saskaņa atkal uztraucās, tas viens runā par to ka gājiens absolūti pareizs. Par pāreijiem niekiem pat nerunāšu. Citi vēži tev būs tad, kad saskaņa tiks pie varas. Tad gan sāksies trako nams Latvijā un būsim atmesti atpakaļ ne viss 2009. bet vel un vel.

   • Var redzēt, ka varaspartija iesaistījusi savus apmaksātos klaķierus, lai tikai proponētu: viss, kas labs vienotībai, tas jāuztver kā ļoti labs katram baurim, kaut arī būtu sliktākais no iespējamā pēc būtības!”

 14. Par meļiem nebalsosim Atbildēt

  Balsosim par NA!

 15. Šitā .. taču ir vēl nekrietnāka par mūsu partijas dižgariem Leibu Bronšteinu vai pašu Liniņu Voldi. Kā gan zeme tādus vēl nēsā!

 16. Āboltiņa: “neviens politisks spēks nedrīkst dzīvot augstprātībā un iedomībā”.
  – – – – – – – – – –
  Un neviens polītiķis. Tieši tā ir tava problēma, Solvita.

 17. Uzbrukums labākā aizstāvība- Īsta padomju psiholoģiskA terora metode. Āboltiņas kundzes padoms nav adekvāts, jo bez saskaņas un Vienotības ir vēl citas partijas par ko balsot. Skaidrs, ka ne jau par Sudrabu un zemniekiem būtu jābalso, bet reģionālā partija un NA, kā arī premjeru partija arī noderētu. Ne jau visi tiks pie amatiem…. Un tomr pieredze un. Intuīcija gan noderētu bez profesiionalitātes. Tikai pūce gan ir liekulīgs, par tiem gan nebalsosu

 18. Viss nāk atpakaļ Atbildēt

  Tik melīgi ka Vienotība izturējās pret Grendi , nevienu nevar pārspēt. Lai kā , Grendi raka šī kundze no pirmās dienas.

 19. Pati āboltiņa ir augstprātīga,melīga būtne!

 20. .. un ciniskāku cilvēku par āboltiņu diez vai vēl var satikt…. nekādā gadījumā par šo .. partiju nevar balsot….

 21. Ak skaudīgie un nenovīdīgās ,kurus Āboltiņas pārākums un patiesā politiķes gudrība un stingrība tā tracina . Tik vien prot kā rupji lamāties . Bet cilvēkiem vajadzētu vairāk ieklausīties biedinošajā patiesībā ,ja to vien zinas kā villoties ,tad atnāks vilks un tad neoaliks pāri pat kaulu čupiņa .

  • Solvitiņa pat ekrāna priekšā nespēj novaldīt savu cinismu, demagoģisko augstprātīību, tad ar viņu vairs nemaz nav labi! Viņa jau sākusi saviem meliem pati ticēt!

 22. kas atļauts Jupiteram... Atbildēt

  Pretīgi, ka biedrene tik atklāti melo. Viņa taču apgalvoja, ka visu ceļu esot gulējusi un par ātruma pārsniegšanu nekā nezinot. Pretīga .. un pretīgi ir viņas atbalstītāji.

  • Kad Urbanovičs joņo, tad neviens, pat ne lapsa nejautā, vai viņš gulēja vai negulēja.
   Pretīgi, ka visi šodien sit tikai Vienotību, pārējās partijastikai bārsta pamuļķiem solījumus, bet pamuļķi un nenovīdīgie tam tic .
   Pretīgi, ka neredzat Nacionālās apvienības neko nedarīšanu, lai pie vietas noliktu maksātnespējas administratorus.
   Pretīgi, ka neredzat Sudrabas un Saskņas centra āža kāju. Nožēlojami, ka, pateicoties tādiem kā Jūs, pēc vēlēšanām varam pamosties krievijas guberņas statusā.
   Ne jau Āboltiņa brauca privātās lietas kārtot, viņa brauca valsti pārstāvēt.

   • skaisti- visatļautība lai dzīvo! Cinisms, augstprātība, zemiskums- vai tas ir šīs varaspartiju vērtību “top-3”!?

 23. visu cieņu Solvitai ,lai suņi rej, saimnieks liek.

  • balsošu par Saskaņu! Atbildēt

   Rudā Lapsa pārbijusies no Saskaņas un sociāldemokrātiem! Liberisti pirms tam tāpat norēja Bojāru un LSDSP. Par Putinu un Kremļa roku apnicis klausīties. Neko citu, lai attaisnotu Zaķa zagšanu pateikt nemāk.

 24. Tik daudz negāciju. Naids un mīlestība cieši blakus. Daudziem tomēr ļoti patīk šī Latvijas deputāte, vienīgais mīnus, katrs grib izmācīt pa savam.

  • Ja nu kādam viņa patīk, Atbildēt

   tad tie ir kādi viņai īpaši pietuvināti “savieši- labieši”, kam no tā kas no siles atlec!

 25. jā, visi brēc izmēzt no saimas un domēm, bet kā?

 26. ja vēl var būt šaubas par vienotību, tad par “Aboltiņu gan ne– prom uz izgāztuvi, un uz neatgriešanos!!!

 27. Aizvācam vienreiz šo uzpūtīgo sarkanamati! Pretīgi saktītie sun klausīties. Pienācis laiks pārvietoties ar sabiedrisko transportu

 28. Ak, cik balta un pūkaina! Atbildēt

  Visu izsaka šīs personas nepamatotā augstprātība un smīns viņas sejā….

 29. Lai miers ar Āboliņu, bet par to braucienu uz Gruziju – Dombrovskis, Zaķis – turpina augstprātīgo attieksmi pret vēlētāju jautājumiem. Tad jau nav ko pārmest lapsām un ušakoviem, ka tie melo vai ko tur nez ko pārstāv.

 30. kurš nu būtu runājis!

 31. šai kundzei kura vakar LNT debatēs pauda savos izteikumos un pilnīgu vēlētāja ignoranci, klaji ciniski parādot un izsakot savu attieksmi pret invalīdu kā cilvēku, kam valsts noteikti nepalīdzēs, kā cilvēku, kam par savu dzīvību bezpalīdzīgā situācijā ir jārūpējas tikai pašam un/vai jāmirst vai jāiet ubagot, vispār ir tiesības vēl runāt par kaut ko valstisku?!

 32. Kad es lasiiju, ka Aboltinja jonjo ar miesassargiem ar 150km/h aatrumu pa Latvijas celjiem, tad redzeeju, ka vinja veel nav paarlaidusi pubertaates laiku. Un bez tam:skandinaavu valstsviiriem miesassargi nav vajadziigi. Kaapeec Aaboltinjai taadi ir?

  • Dabīgi, ja tu pārvietojies ar riteni vai ratiem, tad tev 150 liekās kaut kāds ārprāts. Bet tas nav nekāds sevišķs ātrums arī pa mūsu galvenājiem ceļiem. Nevajag no mušas taisīt zīloni. Saki paldies, ka Aboltiņa nav apgādājusies ar helikopteri tādām vajadzībām. Es gan būtu ieteicis valdībai to darīt. Vai nu vieglu lidaparātu, kas varētu nolaisties kādā tuvumā esošā dīķī .

 33. ir milzīgs kauns, ka Latvijas Saeimas spīkere vakar LNT līderu debatēs nespēja atrast iespēju, kā finansēt tautas atbalstītās un veiksmīgi izoperētās Zanes zālēm. Tik klaju cinismu, tik milzīgu augstprātību un tik hipertrofētu necieņu pret cilvēka dzīvību no valsts amatpersonas (Otrās personas valstī!) nudien neesmu redzējis. Nejūtos pelnījis vēlreiz ko tādiu redzēt un dzirdēt arī. Un noteikti nebalsošu arī par viņas partiju kaut vai tikai tādēļ vien!

 34. Nepārsteidzies! Visas darba vietas Rīgas domē ir jau aizņemtas!

 35. lasītājs>arī te Atbildēt

  Nevajag jaukt Latviju ar Latvijas iztirgotājiem!

 36. Tieši “Vienotība” jau arī ir tā,ks sēj dezinormāciju par visiem saviem konkurentiem! Jo bīstamāks konkurents,jo lielāka par viņu tiek izplatīta dezinformācija!

 37. Tu, Kate, saki tādus smagus vārdus… Vai ir ticis izpildīts šis spriedums? Vai tiešām sociālie dienesti nepalīdzēja? Tad tā ir kādu konkrētu cilvēku atbildība. Ģimenes, bērnu, iestāžu vai valsts. Vai šos cilvēkus neviens nepazīst un neinteresējas par viņu likteni? Kāda tad sociālā līdzatbildība, kāds vispār ir cilvēks valstī… Naida pilns, nevesels, nerūpējas par sevi vai pārāk distancēts no citu problēmām. Tās visas ir sabiedrības problēmas un arī valsts, protams. Tie esam mēs visi, vēlētāji, atbildīgi par tiem, ko ievēlam un gaidām atbildes. Ne jau ķengāšanās izrauj sabiedrībā skabargas. To ļoti labi var redzēt komentāros, zākāšana, zākāšana, zākāšana. Un emocionāli var saprast ierakstu, Kate, vai tā ir taisnība – nāves sods. Smagi vārdi.

  • Tieši to pateica Āboltiņa: “Kam tad lai atņem naudu, lai piešķirtu Zanei!?” -Jāpaskata ierakstā precīzs teksts! Kaut ko tik cinisku un pretīgu tiešām nebiju līdz šim dzirdējis! Pretīgi, riebīgi, līdz vēmienam! Taisnība bija reģionu pārstāvim- būtu ņēmusi kaut vai no VID ēkas dižnaudām!

   • Āboltiņas k-dze būtu atbildīga , cienījama Latvijas valsts patriote un politiķe,tad šādos apstākļos Zanes dzīvības glābšanai , līdz Valstī nostiprinās attīstības izaugsme, būtu aicinājusi visus Seaimas deputātus , pati ziedojusi, kaut pāris desmit euro zāļu iegādei Zanes veselības uzturēšanai. Tur sanāktu normāla summa, ja visi deputāti to darītu.

 38. Aboltina un Godmanis vakar piesprieda naaves sodu sievietei, kura ir 1 grupas invaliide un kurai nav liidzeklu nepieciesamo medikamentu iegaadei. Valstij ir nauda ukrainu karaviiru aarsteesanai, tanku iegaadei, koncertu riikosanai, nekam nevajadziigiem komandeejumiem, nesameeriigi daargu eeku uztureesanai – Vid jaunaa eeka, tad monstrs jaunaa biblioteka, prezidentuuras daavanaam un veel nezin kam, bet savas valsts pilsonu aarsteesanai valstij naudas nepietiek. Slimam cilveekam jaaiet ubagot, lai vins vareetu dziivot. Ieniistu Aboltinu, Godmani un visu to sluru, kas piesprieda sai Latvijas SIEVIETEI NAAVES SODU.

  • Es pievienojos tiem, Atbildēt

   kas ir absolūti sašutuši un nevar piekrist šādai Āboltiņas kundzes attieksmei pret cilvēka dzīvību! Nožēlojami un nepieņemami! Cilvēks bez morāles!

   • politikiem vispar nav morale!karus izraisa tikai politiki!tas ka Zanei nevar valsts finanset zales ir liels kauna traips Latvijai!redziet ukraini ir tuvaki!tapec es vairs par so liekulu un izsredetaju koliciju nebalsosu!varbut ks Sudraba neko labu nenesis Latvijai,tacu vertejot vinas darbu VK,balsosu un ari iesaku citiem balsot par vinu un vinas partiju!

 39. Saradušies kampaņas turpinātāji. Lasi, kur gribi, visur priekšā Latvijas nomelnotāji. Varbūt acīgākiem jābūt, kādi jāņi un latvisko niku lietotāji pasteidzas nomelnot ikkatru tekstu par Latvijas valsti. Āboltiņa pareizi runā par valsti. Latvija ir valsts un nekāda guberņa te nebūs.

 40. Es gan vēlētos uzzināt pieredzējuša cilvēka ieteikumu, kur tad īsti labāk iegādāties īpašumu- Krētā vai Maltā? Nu, kā tad īsti tur ir?

 41. vēlētājs - noteiti ies Atbildēt

  Kurš tad šito mēslu talku aizsāka? Polittehnologi ?
  Vai ar agresīvu reklāmas kampaņu – kā Latvijas ”dārgumiņš” Grigule …
  un tagad spiež Sudraba ? Kaut cik jau tiks,būs kas nobalso,kā saka – katram sava sēne.
  Bet nu gāž gan viens otram virsū mēslus un pie tam visi.Laikam jauna ēra.
  Interesanti,kur visi bija līdz šim un kas neļāva strādāt Latvijas labā?
  Vai tiešām caurās kabatas?

 42. nu gruti kadau atrast kas ta butu melojis ka solvita— visa ta vienotibas mafija kas darbojusies savu darba deveju ASV LABA-/ TA DODROSINOT SEV LABI APMAKSATAS DARBA VIETAS nakotne- un ta ari neko savas valdisanas laika nav spejusi izdarit LAVIJAS LABA/// visai tai vienotibas cilveku baidisanas propoganadai nu ir pienacis gals un to vini jut un no ta histerija / balsosu par saskana

 43. Piekriitu katram vaardam.

 44. par Latvijas valsti Atbildēt

  Par brīvu un demokrātisku Latviju ir jādomā mums visiem. Arī Māra Zālīte vakarvakar teica to pašu. Nepazaudēsim savu valsti tikai tāpēc, ka nespējam vienoties. Un beidzot atcerēsimies, kāpēc mums šī brīvā valsts bija un ir vajadzīga. Vai tiešām neviena laba vārda par latvieti mums vairs nav ko teikt? Tad jau nomelnojam paši sevi un klanāmies cittautiešiem, kuriem te viss jau sagatavots. Cerams, Solvitas Āboltiņas vārdi kādu atturēs balsot par tiem, kuri gatavi ieviest krievu valodu kā valsts valodu. Ir taču arī nacionālā apvienība, ir reģionālā partija. Tās kopā ir spēks un vienotība. Un vēl- vienojoša ir kultūra.

 45. latvietis parastais Atbildēt

  apnicis aicinājusm balsot par mazāko ļaunumu tik tautibas dēļ. tas nav mazākais, tas ir mužigais ļaunums. kas viņiem liedza kļūt par labākajiem no labākajiem? tik pašu rijība. un kas teica ka sc ir ļaunums? vai tik ne šis meligais mužigais ļaunums? sc vel nav bijis pie teikšanas, laiks rādit ko spēj

 46. Apnikusi un apriebusies !

 47. Vienotibas nopelns ir latu nomaina uz eiro. Ta ir vislielaka drosiba pret kremla agresoriem. Bet parejo kontrole krievijas ;investori;

 48. Nu pareizi gan Āboltiņa atzinusi, ka visus šos gadus vēlētāji dzīvojuši uz Vienotības melīguma fona

 49. Kundze, ja nu kāds jūs nomelno, tad tie ir tie melnie personāži, ar kuriem kopā pinaties! Tauta nekad nav nomelnojusi savus varoņus!!!

 50. Oi, un pati tik skaidra kā kristāli”s – neko nemelo un neko neslēpj … riebjas tas viņas paštaisnums – visi slikti, tikai es tā labā princese …

Draugiem Facebook Twitter Google+