Mobilā versija
-3.8°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
16. jūnijs, 2015
Drukāt

Pirmsjāņu laikā Gaigalavas ezers atspulgos spīganu dejas (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Saulgriežu laikā no 20. līdz 21. jūnijam Latvijas Senioru deju apvienība (LSDA) sadarbībā ar Rēzeknes novada Gaigalavas pagasta pārvaldi, Gaigalavas kultūras namu, ūdenstūrisma attīstības centru “Bāka” un Madonas novada Ošupes pagasta pārvaldi organizē Pirmo Starptautisko sieviešu deju kopu festivālu “Spīganu dejas ezera atspulgā”, LA.lv uzzināja novada domē.

Dalību festivālā pieteikušas sieviešu deju kopas no Baltinavas, Birzgales, Cēsīm, Jelgavas, Kalsnavas, Lēdmanes, Mārcienas, Meirāniem, Mērsraga, Vestienas, Žīguriem, LSDA deju kopas no Skrīveriem un Mores, deju grupas no Igaunijas, kā arī folkloras kopa no Biržai (Lietuva), stāsta novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Ļaksa.

Festivāla programmā iekļauts gan mājražotāju un amatnieku tirdziņš, gan saulgriežu tradīciju apgūšana kopā ar etnogrāfisko ansambli “Rikava” un Biržai folkloras kopu (Lietuva) , kā arī visu deju kopu koncerts Gaigalavas kultūras namā un Mārtiņa Ezeriņa kapelas “Aiviekstes plostnieki” koncerts laukumā pie Gaigalavas kultūras nama.

Ieeja uz sarīkojumiem – bez maksas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pirmo Starptautisko sieviešu deju kopu festivālu ,kam dots mistisks nosaukums Spīganu dejas ezera atspulgā , sagatavoja apmācīja un organizēja LSDA valdes priekšsēdētāja un festivāla mākslinieciskā vadītāja Laimdota Andersone. Festivāla mērkis ir pievērst Latvijas horeogrāfu uzmanību tam, ka sievietes dejo dažādās vecuma grupās,.Informēt sabiedrību par senioru dej un sieviešu dejām un to atškirību..Aizbrauciet uz Festivāu.

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un KalniņuDiriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+