Latvijā
Novados

Pirts ugunsgrēkā Jelgavas novadā cietis cilvēks 0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA

Vakar pirts ugunsgrēkā Jelgavas novadā cietis cilvēks, portālu LA.lv informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Izsaukumu uz Jelgavas novada Glūdas pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies pirtī, ugunsdzēsēji saņēma plkst. 16.37. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg pirts 40m2 platībā. Mēģinot nodzēst ugunsgrēku saviem spēkiem pirms VUGD ierašanās, ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Plkst. 19.18 ugunsgrēks tika likvidēts.

Ugunsdzēsēji devās arī uz Aglonas novada Grāveru pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu ēkā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg pārsegums starp otro stāvu un bēniņiem 4m2 platībā. No piedūmotās ēkas pirms VUGD ierašanās evakuējās astoņi cilvēki.

Plkst. 11.15 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, papīri, tehnika un mēbeles, ārsienas siltumizolācija, dzīvojamās mājas ārsiena, starpstāvu pārsegums, siena, divi šķūņi, garāža, apsaimniekota ēka un sodrēji četru ēku dūmvados. Kopumā VUGD saņēma 33 izsaukumus – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu un 11 uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.

LA.lv