×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
27. novembris, 2012
Drukāt

Pīts Dohertijs: Es un Eimija Vainhausa bijām mīļākie

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Skandalozais britu mūziķis Pīts Dohertijs atklājis, ka starp viņu un nelaiķa dziedātāju Eimiju Vainhausu uzplaiksnījušas romantiskas jūtas.

Dohertijs, kurš vairākkārt nonācis rehabilitācijas klīnikā un pat nokļuvis cietumā par narkotiku glabāšanu, pastāstīja laikrakstam “Daily Mail”, ka viņš un Vaihausa esot bijuši mīļākie, tomēr attiecības beigušās ar rūgtumu.

“Man nākas grūti to atzīt. Taču jā, tā ir taisnība. Es un Eimija bijām mīļākie. Es mīlēju viņu tad, un šīs jūtas man saglabājušās vēl tagad. Taču, tuvojoties attiecību beigām, viņa kļuva pret mani tik ļauna un nežēlīga, kā var tikai mīļākie. Viņa nevarēja ciest muļķus, un, ticiet man, viņai bija nesaudzīgs labais āķis,” viņš sacīja.

Viņš arī uzskata, ka slavas spiediens licis Vainhausai pievērsties alkoholam un narkotikām. “Katru reizi, kad Eimija izgāja pa savas mājas durvīm, viņu sagaidīja 30 cilvēku bars, kas bāza viņai sejā fotoaparātus,” teica mūziķis. “Ja vēl klāt nāk kreks, tad tas kļūst nāvīgi.”

Rokgrupas “The Libertines” līderis atklāja, ka esot Vaihausai sarakstījis dziesmu “Flags From The Old Regime”. Tā nelīdzinās Dohertija iepriekšējām dziesmām, jo ir “ļoti lēna un melodiska”, viņš norādīja.

Vairākas “Grammy” balvas ieguvusī Vainhausa 2011.gada jūlijā nomira savā mājoklī Londonā no saindēšanās ar alkoholu. Tolaik viņa bija 27 gadus veca.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+