×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
19. marts, 2013
Drukāt

Pjedestāli Kalifornijā un Nīderlandē, Stupelim smags kritiens

foto: motocrossactionmagfoto: motocrossactionmag

Pamazām apgriezienus uzņem jaunā motokrosa sezona, aizvadītās nedēļas nogalē Latvijas sportistiem kāpjot uz goda pjedestāla tālajā Kalifornijā un smilšainajā Nīderlandē.

“Moduls Rīga” komanda treniņnometnei Kalifornijas štatā ASV punktu pielika ar dalību sacensībās Glenheilenas trasē. Tajās starp vietējiem braucējiem bija vairāki Eiropas sportisti, kas sezonai gatavojas saulainajā Dienvidkalifornijā – latvieši, zviedri, dāņi, briti, itāļi. MX450 klasē Dāvis Ivanovs pirmajā braucienā finišēja tikai astotais, toties otrajā izcīnīja ne tikai otro vietu, bet arī trešo goda pjedestāla pakāpienu kopvērtējumā. Latvijas čempions MX1 klasē Dāvis Līvs palika septītais. MX250 klasē otro vietu kopvērtējumā izcīnīja Kārlis Sabulis, ceturto Gints Filipsons.

Nīderlandes čempionāta posmā solo motociklu klasēs Hallā 125 kub.cm klasē sezonas pirmo sacīksti ar trīs triijniekiem pabeidza Pauls Jonass – pa vienam katrā braucienā un arī kopvērtējumā. Braukšana padevusies labi, taču abas reizes bijušas nelielas problēmas ar tehniku. MX2 klase Robertam Justam 17. un 18. vieta braucienos, MX1 klasē viņa brālim Augustam Justam – 7. un 10.

Beļģijas čempionātā ekipāžām Genkas trasē pamatīgu kritienu piedzīvoja Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis. Bakss tika nogādāts slimnīcā, kur tika konstatēti iekšejo orgānu bojājumi un tika veikta asiņojošās liesas operācija. Pašlaik sportista stāvoklis ir stabils, taču sezonas sākums būs jāizlaiž. Kaspars Stupelis tika cauri ar vieglākiem sasitumiem. Par sacensību uzvarētājiem kļuva divi vienā motociklā braucoši Beni – beļģis Adriansens un holandietis van den Bogārts. Otrajā vietā Jans Hendriks un Elvijs Mucenieks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+