Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
20. oktobris, 2016
Drukāt

Plaisu dēļ pārtrauc sporta kompleksa ekspluatāciju Daugavpilī

Ilustratīvs attēls.Ilustratīvs attēls.

LETA

Konstatēto plaisu dēļ Daugavpils Valsts ģimnāzijas vadība nolēmusi uz pārbaudes laiku pārtraukt sporta nodarbības izglītības iestādes sporta kompleksā “Vaduguns”.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Daugavpils Valsts ģimnāzijas direktore Gunta Mālniece, plaisu parādīšanās sporta kompleksa ēkā darbinieku uzmanību pirmo reizi piesaistīja 2015.gadā. Tā kā laika gaitā plaisas ir paplašinājušās, lai izvairītos no negadījumiem un tiktu pie skaidrības par plaisu bīstamību, nolemts uz laiku pārtraukt kompleksā sporta nodarbības un veikt nepieciešamās ekspertīzes.

Piektdien Daugavpils Izglītības pārvaldes atbildīgie darbinieki sadarbībā ar piesaistītās arhitektūras un projektēšanas firmas speciālistiem veiks nepieciešamos mērījumus, un, iespējams, jau nākamās nedēļas beigās varētu kļūt zināmi veikto ekspertīžu rezultāti.
Sporta kompleksā “Vaduguns” līdz šim piedāvāja sporta zāles, kā arī lielā un mazā baseina pakalpojumus.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (19)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+