Mobilā versija
+4.6°C
Elīna, Drosma, Drosmis
Ceturtdiena, 19. oktobris, 2017
18. marts, 2014
Drukāt

Planētas ietekmē raksturu, bet likteni nosaka zvaigznes. Kuras tās ir?

Foto - Fotolia.comFoto - Fotolia.com

Zvaigžņu enerģija ietekmē cilvēku gaitas

Foto – Fotolia.com
Vērojot cilvēkus, dažkārt rodas jautājums “Vai ir kaut kas tāds, ko mēs nevaram mainīt savā liktenī vai raksturā?” Izrādās, ka ir. Astroloģijā vairāk pieņemts tulkot planētu enerģiju ietekmi uz cilvēka zemapziņu, tomēr bez planētām mūs ietekmē arī zvaigznāji un to spilgtākās zvaigznes. Planētu enerģija ietekmē cilvēka raksturu, bet zvaigznes ietekmē likteni. Saule cauri vienam zodiaka grādam iziet vienas diennakts laikā. Zvaigznes enerģija darbojas tikai tai brīdī, kad ir izveidojies stars, tāpēc vienā dienā dzimušajiem var būt atšķirīgi likteņi. Esam dzirdējuši teicienu: “Tu biji īstajā vietā, īstajā brīdī, tāpēc ar tevi tā notika”, vai otrādi. Tas atkarīgs no tā, uz kuras zvaigznes stara mēs atradāmies.

Ja gribam zināt precīzu laiku, kad darbojas konkrētās zvaigznes enerģija,  ieteicams griezties pie astrologa. Ieskatam un izpratnei piedāvāju nedaudz iepazīties ar informāciju par to, caur kuriem grādiem horoskopā un kuros datumos izpaužas konkrētās zvaigznes enerģija. Katru gadu aptuveni vienā un tajā pašā laikā izpaužas zvaigžņu enerģijas ietekme un tā ir jūtama (taču tikai jūtama) to cilvēku horoskopā, kuri dzimuši šajos datumos, taču, protams, tā nav fatāla. Kā piemērus minēšu tikai spēcīgāko zvaigžņu ietekmi.

Šīs ir tikai dažas no zvaigznēm, kas ietekmē mūsu likteni. Zvaigžņu enerģija izpaužas vairākos līmeņos, tāpēc tā, kas ir smaga materiālajā pasaulē, var dot daudz patīkama garīgajā līmenī. Zvaigžņu enerģija dod tikai impulsu, kā tā izpaudīsies cilvēka dzīvē, ir atkarīga arī no citiem faktoriem – audzināšanas, kādā vidē cilvēks dzīvo un no tā, cik spēcīgs ir viņa gribasspēks. Katram cilvēkam ir dota izvēle vai nu pakļauties zvaigžņu enerģijai, vai arī kontrolēt tās ietekmi savā dzīvē.

Katru gadu zvaigžņu enerģijas ietekmes laiki nedaudz atšķiras, jo tie ir saistīti ar procesiem visumā, nevis kalendāru, kuru lietojam.

Pievienot komentāru

Horoskopa zīmju reitings. No cietsirdīgākā siržu lauzēja līdz maigam jēriņam (1)Kad tev salauž sirdi – tas ir sāpīgs process. Lai kā arī tu tam necenstos sagatavoties, tas vienmēr izraisa šoku, un, iespējams, būs vajadzīgs krietns laiks, lai atgūtos. Vēlies no tā izvairīties? Ja atbilde ir “jā”, zvaigznes palīdzēs noteikt cilvēkus, kuri visticamāk nodarīs tev sāpes.
Draugiem Facebook Twitter Google+