×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
29. novembris, 2013
Drukāt

“Planētas Noslēpumi” 2013. gada decembrī

PN03_vaks_700

abonet_pogapirkt_poga

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNĀKO NUMURU

Jauns žurnāls visiem zinātkārajiem – “Planētas Noslēpumi”

Mākslīgi iegūta dzīvība: varbūt kādam liksies dīvaini, neiespējami vai pat ķecerīgi, tomēr, izrādās, cilvēks pats jau var uzņemties dzīvības radītāja lomu.

Uzjautrinošā zinātne: vienā no pasaulē ilgstošākajiem zinātnes eksperimentiem joprojām cenšas noskaidrot, kas tad īsti ir piķis – šķidrums vai cieta viela.

Nākotnes prognozes: ASV specdienestus un valdību apkalpojošs pētniecības uzņēmums publiskojis savas prognozes laika posmam līdz 2035. gadam.

Kapeņu noslēpumainais lāsts: lielākā daļa pētnieku, kuri atvēra faraona Tutanhamona kapenes, ļoti drīz mīklainos apstākļos nomira; versijas ir dažādas – no psiholoģiski iedarbīga lāsta līdz bakterioloģiskajiem ieročiem, kas spēj saglabāt iedarbību vairākas tūkstošgades.

Mazliet baisie Baikāla noslēpumi: pasaulē dziļākais ezers sevī glabā daudz mīklu – tur manītas gan noslēpumainas zemūdens būtnes, gan konstatētas anomālas zonas, kas izraisa katastrofas, gan arī pārsteidzoši reālas mirāžas.

Pirmais viendievības uzspiešanas mēģinājums: izrādās, monoteisma ideja radusies jau Senajā Ēģiptē pirms vairākām tūkstošgadēm, kad faraons Amenhoteps IV to uzspieda saviem pavalstniekiem kā oficiālu valsts reliģiju.

Eņģeļi un dēmoni: lai cik arī dīvaini, bet vēl mūsdienās ir pietiekami daudz cilvēku, kuri gluži nopietni tic eņģeļiem un to pretmetam – dēmoniem; saglabājusies arī savdabīgā šo būtņu hierarhija un allaž nemainīgais skaits.

Popmūzikas karalis vai tomēr āksts: vienlaikus gan traģisks, gan arī uzjautrinošs ir sava laika popmūzikas zvaigznes Maikla Džeksona liktenis – melnādainais, kura āda kļūst balta; plastisko operāciju rezultātā nokrīt deguns; medikamentu pārdozēšana utt.

Arsēnijs un Andrejs Tarkovski: leģendāra krievu radošās inteliģences ģimene ar pietiekami sarežģītiem privātās dzīves un likteņa pavērsieniem, un katra nozīmīgo devumu gan pasaules kinomākslā, gan krievu dzejā.

Kas valda mūsdienu pasauli: no Bilderbergas līdz Gūglbergai – ne uz mirkli savu darbību nepārtrauc slepenās organizācijas, kas patlaban jau vairs īpaši neslēpjas un gluži atklāti īsteno savus pret visu cilvēci vērstos alkatīgos plānus.

Globālās dabas katastrofas: mazais ledus laikmets Eiropā un tā atbalsis visā pasaulē; zinātnieki gluži nopietni pauž, ka tāda katastrofa atkal apdraud cilvēci, turklāt tā iesāksies jau nākamajā, 2014. gadā.

Dabas noslēpumi: vēl joprojām ne pilnībā izprastais, ne pat nofotografētais lodveida zibens.

Pārsteidzošās cilvēka spējas: vairāki pārsteidzoši gadījumi, kuros cilvēki izdzīvojuši šķietami neiespējamā veidā, spītējot stihijai okeānā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+