Mobilā versija
+18.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
29. novembris, 2013
Drukāt

“Planētas Noslēpumi” 2013. gada decembrī

PN03_vaks_700

abonet_pogapirkt_poga

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNĀKO NUMURU

Jauns žurnāls visiem zinātkārajiem – “Planētas Noslēpumi”

Mākslīgi iegūta dzīvība: varbūt kādam liksies dīvaini, neiespējami vai pat ķecerīgi, tomēr, izrādās, cilvēks pats jau var uzņemties dzīvības radītāja lomu.

Uzjautrinošā zinātne: vienā no pasaulē ilgstošākajiem zinātnes eksperimentiem joprojām cenšas noskaidrot, kas tad īsti ir piķis – šķidrums vai cieta viela.

Nākotnes prognozes: ASV specdienestus un valdību apkalpojošs pētniecības uzņēmums publiskojis savas prognozes laika posmam līdz 2035. gadam.

Kapeņu noslēpumainais lāsts: lielākā daļa pētnieku, kuri atvēra faraona Tutanhamona kapenes, ļoti drīz mīklainos apstākļos nomira; versijas ir dažādas – no psiholoģiski iedarbīga lāsta līdz bakterioloģiskajiem ieročiem, kas spēj saglabāt iedarbību vairākas tūkstošgades.

Mazliet baisie Baikāla noslēpumi: pasaulē dziļākais ezers sevī glabā daudz mīklu – tur manītas gan noslēpumainas zemūdens būtnes, gan konstatētas anomālas zonas, kas izraisa katastrofas, gan arī pārsteidzoši reālas mirāžas.

Pirmais viendievības uzspiešanas mēģinājums: izrādās, monoteisma ideja radusies jau Senajā Ēģiptē pirms vairākām tūkstošgadēm, kad faraons Amenhoteps IV to uzspieda saviem pavalstniekiem kā oficiālu valsts reliģiju.

Eņģeļi un dēmoni: lai cik arī dīvaini, bet vēl mūsdienās ir pietiekami daudz cilvēku, kuri gluži nopietni tic eņģeļiem un to pretmetam – dēmoniem; saglabājusies arī savdabīgā šo būtņu hierarhija un allaž nemainīgais skaits.

Popmūzikas karalis vai tomēr āksts: vienlaikus gan traģisks, gan arī uzjautrinošs ir sava laika popmūzikas zvaigznes Maikla Džeksona liktenis – melnādainais, kura āda kļūst balta; plastisko operāciju rezultātā nokrīt deguns; medikamentu pārdozēšana utt.

Arsēnijs un Andrejs Tarkovski: leģendāra krievu radošās inteliģences ģimene ar pietiekami sarežģītiem privātās dzīves un likteņa pavērsieniem, un katra nozīmīgo devumu gan pasaules kinomākslā, gan krievu dzejā.

Kas valda mūsdienu pasauli: no Bilderbergas līdz Gūglbergai – ne uz mirkli savu darbību nepārtrauc slepenās organizācijas, kas patlaban jau vairs īpaši neslēpjas un gluži atklāti īsteno savus pret visu cilvēci vērstos alkatīgos plānus.

Globālās dabas katastrofas: mazais ledus laikmets Eiropā un tā atbalsis visā pasaulē; zinātnieki gluži nopietni pauž, ka tāda katastrofa atkal apdraud cilvēci, turklāt tā iesāksies jau nākamajā, 2014. gadā.

Dabas noslēpumi: vēl joprojām ne pilnībā izprastais, ne pat nofotografētais lodveida zibens.

Pārsteidzošās cilvēka spējas: vairāki pārsteidzoši gadījumi, kuros cilvēki izdzīvojuši šķietami neiespējamā veidā, spītējot stihijai okeānā.

Pievienot komentāru

Francijas vēlētājus īpaši nesatraucot ES liktenis (1)Francijas vēlētājus īpaši nesatrauc Eiropas Savienības (ES) liktenis, komentējot Francijas parlamenta vēlēšanu rezultātus, uzskata Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs
Draugiem Facebook Twitter Google+