×
Mobilā versija
+13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
30. septembris, 2013
Drukāt

“Planētas Noslēpumi” 2013. gada novembrī (3)

PN_01112013

abonet_pogapirkt_poga

Jauns žurnāls visiem zinātkārajiem – “Planētas Noslēpumi”

 

Eksperiments par cilvēka vīrusiem: izrādās, mēs katrs jau kopš piedzimšanas sevī nēsājam milzīgu vīrusu komplektu, ko zinātniski dēvē par mikrobiomu.

Uzjautrinošā zinātne: periodiski uzrodas cilvēki, kuri sāk sevi dēvēt par ievērojamām vēsturiskām personām, un tā ir šķietami ir pierasta lieta, bet – interesanti, kā vienā telpā ilgstoši spēj sadzīvot trīs cilvēki, no kuriem katrs ir pārliecināts, ka tieši viņš ir Jēzus Kristus?

Nākotnes prognozes: joprojām nekā iepriecinoša, bet katrā ziņā aizraujoši un fantastiski. Piemēram, kosmiskajiem lidojumiem būs nepieciešams ātrums, kas 25 tūkstošus reižu pārsniedz gaismas ātrumu.

Meksikas tuksnešu anomālās zonas noslēpums: ir pārlieku daudz faktu, un, lai arī tos vēl nav izdevies izskaidrot, tomēr noliegt tos arī nevar. Vai šī ir vieta, ko visvairāk iecienījuši svešplanētieši?

Lohnesas ezera briesmoņa noslēpums: iespējams, tāds ezera dzīļu briesmonis tur patiešām mīt, turklāt jau kopš neatminamiem laikiem, taču nopietni to meklēt un pētīt sākuši tikai salīdzinoši nesen, un, ziniet, ir arī panākumi…

Ieliekto spoguļu fenomens: patiesībā cilvēcei jau kopš senatnes zināms gluži zinātnisks veids, kā īstenot gan fiziskas, gan domas tēlu teleportācijas laikā un telpā. Viena no tādām ierīcēm ir leģendārie Kozireva ieliektie spoguļi.

Vūdū mistika un maģiskais noslēpums: vūdū patiešām ir ļoti noslēpumaina maģija, kam ar reliģisko eksaltāciju nav nekādas saistības, toties iedarbība ir nesalīdzināmi lielāka, nekā jebkurai citai maģiski rituālajai praksei..

Nepievilcīgā daiļava Kleopatra: mūsdienu pētnieki gūst aizvien vairāk pierādījumu tam, ka Senās Ēģiptes leģendārā valdniece patiesībā bijusi ļoti nepievilcīga, faktiski pat neglīta sieviete – gan ārēji, gan dvēselē.

Stīvens un Līva Taileri: vēl viena izcili radoša ģimenes saite, proti, tēvs un meita – lecīgais narkomāns rokmūziķis un maigā mīlētāja aktrise.

Banksteri turpina dzīvot zaļi: kopš neģēlīgi banku krāpnieki izraisīja tā dēvēto pasaules ekonomisko krīzi, iedzenot postā miljoniem cilvēku un pat veselas valstis, pirmkārt, lielākajai daļai no viņiem nekas par to nebija, otrkārt, daudzi, gluži otrādi, sākuši dzīvot vēl labāk?

Globālās dabas katastrofas: apbrīnojami periodiski uz Zemes atkārtojas globālas dabas katastrofas, ko izraisa tikpat apbrīnojami periodiskā noslēpumainās planētas Nibiru atgriešanās Saules sistēmā un pazušana no tās.

Dabas noslēpumi: kā rodas tornado.

Pārsteidzošās cilvēka spējas: cilvēks, kurš vienatnē uz pussabrukuša plosta okeānā izdzīvoja 80 dienas, sasniedzot ķermeņa svaru 30 kilogrami.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kāpēc šeit nevar dabūt pilnu tekstu?

  2. Jau sen gaidu Jūsu jauno žurnālu – taču līdz Skrundai tas vēl nav ticis!

  3. izdevumu Planētas Noslēpumi nopirku jo biju sacerējies ka tas ir kāds Ilustrētās Vēstures vai Zinātnes pielikums…Švaks mēģinājums iekosties pīrāgā ko dala Geo.NatGeo,Ilustrētā Vēsture,Zinātne un Leģendas.Biju vīlies.

Draugiem Facebook Twitter Google+