×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
28. marts, 2014
Drukāt

“Planētas Noslēpumi” 2014. gada aprīlī (1)

PN_042014

abonet_pogapirkt_poga

Zinātnieki meklē un atrod aizvien vairāk argumentu par labu atziņai, ka cilvēks nav radies uz Zemes.

Stindzinošā zinātne: vēsture glabā gūzmu noslēpumu par šaušalīgiem zinātniskajiem eksperimentiem ar dzīviem cilvēkiem, kurus bieži vien it kā labos nolūkos veikuši galvenokārt ārsti.

Nākotnes prognozes: kārtējais neizskaidrotais paradokss vēsta par salīdzinoši primitīvām Sibīrijas tautām, kuru šamaņi savulaik absolūti precīzi pareģojuši daudzus vēlākas nākotnes notikumus, no kuriem dažiem jāpiepildās arī jau tuvākajā laikā.

Mistika un šausmas tepat Latvijā: viens no briesmīgākajiem legālajiem slepkavniekiem cilvēces vēsturē ir Krievijas valdītājs Jānis Briesmīgais, kurš, piemēram, savulaik nosvilināja Cēsu pili un neganti nomocīja līdz nāvei sagūstītos vietējos iedzīvotājus.

Indigo bērni un NLO: pētnieki uzskata, ka tā dēvētie indigo bērni, kuri jau kopš mazotnes uzrāda teju paranormālas spējas, ir svešplanētiešu ģenētiska eksperimenta rezultāts nolūkā pilnībā nomainīt uz Zemes cilvēku rasi ar sev labvēlīgiem hibrīdiem.

Cionas gudro protokoli: ļoti savdabīgs vēstures dokuments par “žīdu sazvērestību”, par kura autentiskumu daudzi gan izsaka šaubas, taču patiesībā tam nav nozīmes, jo dzīves realitāte apliecina, ka konceptuālā ideja par vienas tautas vai sabiedrības uzkundzēšanos visai pārējai pasaulei nav tikai kaila ideja, vēl vairāk – tieši mūsdienās tā kļūst aizvien aktuālāka.

Cilvēks un viņa mainītie apziņas stāvokļi: šajā pasaulē nav nekā mazāk izpētīta par cilvēka apziņu un tajā notiekošo, piemēram, tā dēvētais dežavū…

Pirmčekists Felikss Dzeržinskis: baisā padomju boļševiku represīvā aparāta izveidotājs patiesībā bijis ne tikai skarbs pratinātājs, bet vienlaikus arī itin sentimentāls ģimenes cilvēks, nešaubīgs valsts naudas izsaimniekotājs, trīs Maskavas dzīvokļu un trīs vasarnīcu apdzīvotājs un šaubīgu finanšu reformu veicējs.

Hulio un Enrike Iglesiasi: tēvs un dēls, kuri abi iemantojuši pasaules slavu ar savu mazliet salkano dziedāšanu, savulaik skatuves dzīves aizkulisēs viens otru teju vai neieredzējuši un skauduši viens otra panākumus.

Senatnes katastrofas un mūsdienu zinātne: zinātne skaidro daudzas senatnes avotos aprakstītās globālās katastrofas un izsaka savu viedokli par to, kas patiešām varēja tā būt, kas ir vistīrākās raudzes izdoma, un kādas tam visam bijušas sekas.

No slepenajiem arhīviem: psihotropie ieroči diemžēl ir gluži reāla padarīšana un gan vēstures gaitā, gan mūsdienās agresīvāko lielvalstu militāristi un represīvās iestādes tos lietojuši gan pret ienaidnieka armijas karavīriem, gan civiliedzīvotājiem

Dabas brīnums: izrādās, sēnes nemaz nav tik vienkārši un it kā nevainīgi augi; faktiski zinātnieki pat sāk aizvien vairāk šaubīties par to, vai sēnes vispār ir augi…

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. nu gan paranoisku murgu apkopojums, nepirkšu

Draugiem Facebook Twitter Google+