×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
31. jūlijs, 2014
Drukāt

“Planētas Noslēpumi” 2014. gada augusts

PN_08

abonet_pogapirkt_poga

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNO NUMURU

Zinātnes sensācija: mazliet klusu un bez īpašas ažiotāžas zinātnē patiesībā noticis totāls apvērsums, proti, izrādās, Einšteina Vispārējā realitātes teorija gluži oficiāli vairs nav spēkā.

Pārsteidzošā zinātne: īss apkopojums par fantastiskākajām un šķietami neiedomājamām zinātniskajām teorijām, kurām tomēr ir gluži zinātnisks pamats.

Nākotnes prognozes: savu pasaules attīstības scenāriju piedāvā odiozā lieluzņēmuma Google viens no līderiem Rejs Kurcveils, kurš, izrādās kļūdās ļoti reti.

Noslēpumainie Latgales manuskripti: pirms 12 gadiem Alūksnes apkārtnē izrakumos atrada slepenu eju, kas aizveda uz telpu, kurā glabājās unikāli artefakti no 12. gadsimta, bet drīz tie pazuda, turklāt represēja arī izrakumus un pētniecību uzsākušos latviešu zinātniekus…

Zelta alķīmija: ir daudz noklusētu vēstures faktu, kas liecina, ka viduslaikos prasmīgi alķīmiķi ne tikai ļoti centušies laboratorijā radīt zeltu, bet dažiem tas patiešām itin neslikti arī izdevies.

Baisie senatnes slepkavnieki: nežēlīgi noziedznieki un sērijveida slepkavas bijuši visos laikos un visās zemēs; šajā reizē par leģendārākajiem Francijas slepkavniekiem.

Sapņu smalkā pasaule: sapnis nav īsti ne realitāte, ne arī tikai mistika, tāpēc ar šā fenomena pētīšanu nodarbojas gan ezotēriķi, gan zinātnieki, un allaž atklājas kaut kas pārsteidzoši interesants.

Pasaules galvenais seksologs Zigmunds Freids: austriešu zinātnieks, kurš pats izgājis savdabīgu moku ceļu cauri atkarībai no kokaīna, nervu sabrukumam un ļoti sarežģītām attiecībām ar sievietēm, turklāt līdz pat tam, ka vispār atteicies no seksuālām attiecībām, vērtējams kā viens no visu laiku izcilākajiem zinātniekiem ar nenovērtējamu ietekmi teju vai visās cilvēku dzīves sfērās.

Vecais Hiltons un viņa radiniece Perisa: leģendārs veiksmes stāsts par uzņēmīga cilvēka iekļūšanu miljardieru aprindās un būtni absolūti bez vērā ņemamiem talantiem, kurai toties piemīt unikāla spēja iemantot popularitāti visā pasaulē “vienkārši tāpat”.

Amerikāņu militāristi eksperimentē ar cilvēkiem: kopš 2. Pasaules kara beigām amerikāņu militāristi veikuši neskaitāmus eksperimentus ar dzīviem cilvēkiem, viņiem pašiem par to nezinot, turklāt fakti liecina, ka tas turpinās arī mūsdienās.

Dabas brīnums: brīnišķīgā parādība kāvi jeb ziemeļblāzma.

Cilvēka galvenais orgāns: kas ir un ko cilvēkam nozīmē akna.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+